Події

22 лютого, 10:00
Майстер-клас "Як продавати послуги муніципалітетам на мільйон євро в рік: досвід однієї громадської організації"

Чи може громадська організація заробляти, продаючи соціальні послуги муніципалітетам? Це питання «мучить» вже багато років українські сервісні організації, що борються за впровадження принципу соціального замовлення на національному та місцевому рівнях. Як ефективно здійснити цей принцип на практиці?

Своїми рецептами успіху поділиться Андріс Берзінс, директор Латвійської Асоціації Самаритян, найбільш впливової неприбуткової організації Латвії.

23 лютого, 12:00
Як Google керує ефективністю співробітників без KPI? Інтенсив з OKR (Objectives & Key Results)

Як тільки даєш співробітникам KPI, вони починають з ними гратись. Вся їхня творчість йде не в роботу, а у те, як «зламати систему». Більше того, щоб KPI не шкодили компанії, їх потрібно збалансовувати, а це часто дуже важко зробити. Не дивлячись на те, що KPI – інструмент застарілий, роботу співробітників, як і раніше, потрібно координувати та направляти. То що ж робити?

Пропонуємо розібратися з тим, як Google, LinkedIn та інші лідери мотивують та координують співробітників. На семінарі ми вивчимо OKR – інструмент, який прийде на заміну KPI.

27 лютого, 19:00
Презентуй красиво. Майстер-клас з презентації від Марії Леоненко

27 лютого у Chasopys.UNIT відбудеться лекція Марії Леоненко по створенню презентацій. Зустріч буде корисною всім, хто шукає натхнення і практичних навичок у простих і ефективних методах по оформленню презентацій для інвесторів, партнерів та клієнтів.

14 березня, 19:00
Майстер-клас "Email like a PRO або ефективне листування англійською"

Напряму працюєте з англомовними замовниками, партнерами, колегами? Регулярно пишете апдейти та ріпорти? Прокачайте свій чи ненайголовніший софт-скіл ― навичку бізнес листування. І навіть якщо думаєте, що пишете чудові листи, повірте, ви дізнаєтеся багато нового.