Події

25 жовтня, 19:00
Email like a PRO або ефективне листування англійською

Напряму працюєте з англомовними замовниками, партнерами, колегами? Регулярно пишете апдейти та ріпорти? Прокачайте свій чи ненайголовніший софт-скіл ― навичку бізнес листування. І навіть якщо думаєте, що пишете чудові листи, повірте, ви дізнаєтеся багато нового.

28 жовтня, 12:00
Воркшоп з особистої ефективності: «Життя за розкладом і без»

На воркшопі з персональної ефективності «Життя за розкладом і без» Христина Стецька, тренер PROFI Space, керівник Profi Assistance, HRD в Universal Commerce Group, розповість, як розподіляти навантаження, організовувати себе та простір довкола, щоб встигати максимально і залишатися повними сил.

03 листопада, 12:00
Як Google керує ефективністю співробітників без KPI? Інтенсив з OKR (Objectives & Key Results)

Як тільки даєш співробітникам KPI, вони починають з ними гратись. Вся їхня творчість йде не в роботу, а у те, як «зламати систему». Більше того, щоб KPI не шкодили компанії, їх потрібно збалансовувати, а це часто дуже важко зробити. Не дивлячись на те, що KPI – інструмент застарілий, роботу співробітників, як і раніше, потрібно координувати та направляти. То що ж робити?
Пропонуємо розібратися з тим, як Google, LinkedIn та інші лідери мотивують та координують співробітників. На семінарі ми вивчимо OKR – інструмент, який прийде на заміну KPI.

06 листопада, 19:00
Як почати малювати? Лайфхаки від Ліліт Саркісян

Ліліт Саркісян зараз одна з найбільш затребуваних ілюстраторок України, проте малювання не було мрією її дитинства. Вона хотіла стати журналістом та закінчила філологічний факультет. У студентські роки працювала хостес на українському тижні моди і, надихаючись показами, почала малювати скетчі та ілюстрації одягу. Ліліт одна з перших започаткувала в Україні моду на fashion-ілюстрацію.

6 листопада в креативному просторі “Часопис” Ліліт Саркісян поділиться своїми секретами та надихне вас на те, щоб почати малювати і досягати високих результатів.

10 листопада, 11:00
Воркшоп Вікторії Єсауленко "Стратегія лідерства: імідж → бренд → репутація"

Персональні і корпоративні лідери ринку формуються на основі декількох факторів. Головний з них – ваш професіоналізм. Ще дуже важливі зовнішній імідж, бренд та репутація. Це три складові, які можуть допомогти вам стати лідером на своєму полі. На воркшопі Вікторії Єсауленко ми будемо вчитися їх будувати та розвивати.

11 листопада, 12:00
Інтенсив: “Збовтати, але не змішувати: текст, віжуал, реклама для Instagram”

Не знаєте, як позиціонувати свій бренд у Instagram? Мрієте побудувати унікальну стратегію для просування та пошуку нових клієнтів, але не знаєте з чого почати? Не знаєте, як готувати фото контент для сторінки? Хочете налаштувати рекламу та не злити весь бюджет? Тоді цей інтенсив для вас.