Події

Зараз у нас

19:00:00

27 березня у креативному просторі Часопис відбудеться майстер-клас співзасновників медіа-консалтингу Simply Media Віри Черниш і Тимура Ворони. Ви дізнаєтесь, як налагодити взаємовигідні відносини з редакціями і створювати тексти про ваш продукт, які захочуть читати і якими будуть ділитися.

28 березня, 19:00
Ваче Давтян. Культура щастя в бізнесі: новий тренд чи стиль життя?

В честь міжнародного Дня щастя запрошуємо вас до відвертої розмови про щастя з підприємцем Ваче Давтяном. Поговоримо про те, чому 90% українських підприємців нещасні. Як мозок заважає нам бути щасливими. І як створити культуру щастя в компанії.

Вже записалися: 86
03 квітня, 19:00
іForum Futuristic Talks 2017. Світ ніколи не буде таким, як раніше. Олександр Ольшанський, Денис Довгополий.

Напередодні іForum 2017 оргкомітет форуму разом з креативним простором Часопис запрошують на серію бесід на найактуальніші теми з ключовими організаторами і спікерами майбутньої події. Перша зустріч відбудеться 3 квітня, початок о 19:00.

Вже записалися: 49
06 квітня, 19:00
Мітап Smartling. SOA Across the Stack

6 квітня 2017 о 19.00 у креативному просторі Часопис відбудеться мітап від компанії Smartling. У рамках заходу поговоримо про Continuous Deployment in Smartling: Jenkins + Terraform та Scaling Frontend Beyond 400k SLOC.

10 квітня, 19:00
«Як ми це зробили». Креативні подарунки та планери. Зустріч з Ксенією Фурсовою (1Dea Me) та Наталією Пірак (Dress Me)

10 квітня у Креативному просторі “Часопис” відбудеться друга зустріч в рамках проекту “Як ми це зробили”, присвяченого підприємництву та виробництву матеріальних продуктів. Цього разу говоритимемо про  виробництво креативних подарунків та планерів від українських виробників.

18 квітня, 19:00
Зустріч з CEO Lalafo Анною Поліщук. Як запустити стартап відразу в 4-х країнах і залучити 3 млн користувачів за один рік

18 квітня до «Часопису» завітає Анна Поліщук, CEO та співзасновниця мобільного маркетплейсуLalafo. Поговоримо про створення міжнародного стартапу, їдеї для бізнесу, засновані на власній історії, тестування ринків і монополію.