Події

24 квітня, 19:30
Кремнієва долина й Україна: як отримав $4 000 000 від Intel Capital випускник київської школи, й що може бути спільного між школярами в Україні та інженерами Apple чи Тesla

24 квітня до креативного простору “Часопис” завітають Юрій Панчул, старший інженер команди розробки мікропроцесорного ядра MIPS І6500 в Imagination Technologies та Світлана Хутка,гостьовий дослідник, професор іі Fulbright Scholar Стенфордського університету. 

Вже записалися: 23
25 квітня, 19:30
Уве Поом. Як потрапити у Стенфорд, якщо ви народились в Україні?

25 квітня до креативного простору «Часопис» завітає Уве Поом – стратег та фандрейзер IT-школи Beetroot Academy. Уве запевняє: великі школи це не щось містичне, наче Хогвартс. Вони існують у нашому вимірі і шанс потрапити туди є у кожного!

28 квітня, 20:00
Kiev Fintech SCT #2

Fintech SCT Kiev - регулярна міжнародна офлайн платформа для технологічних FinTech стартапів і представників бізнесу в фінансовому секторі.

13 травня, 18:00
Ukraine Discovery Tour. Social engine: the Ukrainian way

В рамках Ukraine Discovery Tour, 13-го травня о 18:00 у креативному просторі Часопис відбудеться відкрита дискусія англійською мовою на тему Social engine: the Ukrainian way за участі Романа Рубченка, Романа Зінченка, Олександра Акименка, Андрія Сорохана, Ірини Прокоф’євої та Анни Солоїд.

26 травня, 19:00
HubHubHub.com. Віртуальна і доповнена реальність: що нового

26 травня платформа HubHubHub.com організовує чергову зустріч з Virtual Reality and Augmented Reality з метою обміну досвідом та обговорення нових технологічних і бізнес-трендів.