Події

24 лютого, 19:00
Практичний воркшоп Boost Your Skills "Google Analytics для бізнес-потреб"

24 лютого в рамках Boost Your Skills ви матиме можливість власноруч налаштувати цілі, сегменти для свого чи тестового аккаунту та навчитеся працювати з основними звітами Google Analytics під керівництвом експерта.

25 лютого, 16:00
Skills Course. Intensive workshop on presentation skills

"Chasopys Eduspace" and "Skills Club" would like to invite you to our intensive workshop on presentation skills. Where you will spend four exhausting but truly exciting and enjoyable hours learning how to carry out presentations and practicing this new skill with us!

02 березня, 19:00
Практичний воркшоп Boost Your Skills. Як створити ефективну рекламну кампанію в Google Adwords

2 березня в рамках серії Boost Your Skills пропонуємо вам навчитись працювати з Google AdWords так, щоб отримувати максимальну кількість цільових користувачів (клієнтів) за мінімальну вартість. В цьому вам допоможе сертифікований спеціаліст Google AdWords - Тетяна Растяпіна.

09 березня, 19:00
Практичний воркшоп Boost Your Skills. Контекстно-медійна мережа (GDN) і ремаркетинг Google AdWords

9 березня в рамках серії Boost Your Skills ми пропонуємо Вам вивчити, як працювати з контекстно-медійною мережею та ремаркетингом Google AdWords, щоб отримувати максимальний ефект.  

12 березня, 16:00
Практичний воркшоп Profi “Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду”

12 березня в рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій.