Події

Зараз у нас

19:00:00

27 березня у креативному просторі Часопис відбудеться майстер-клас співзасновників медіа-консалтингу Simply Media Віри Черниш і Тимура Ворони. Ви дізнаєтесь, як налагодити взаємовигідні відносини з редакціями і створювати тексти про ваш продукт, які захочуть читати і якими будуть ділитися.

10 квітня, 19:00
Лекція Profi «Писати просто: як писати цікаві статті»

Вже 10 квітня о 19:00 у Креативному просторі "Часопис" відбудеться лекція Profi з елементами тренінгу, яка допоможе вам успішно реалізовуватись в особистій і професійній діяльності. 

14 квітня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Instagram для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Ваш бізнес є в Instagram, але не приносить нових клієнтів? Тоді приходьте 14 квітня до Chasopys Eduspace, щоб з’ясувати, як ефективно використовувати цю соціальну платформу для ваших бізнес-потреб. Адже позиціонування бренду в Instagram - це можливість знайти нових клієнтів, налагодити комунікацію з постійними клієнтами та спілкуватись зі своєю цільовою аудиторією онлайн.

20 квітня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Must write: правила створення контенту для онлайн-ресурсів

На лекції 20 квітня у Chasopys Eduspace Катерина Дунаєва розгляне правила створення контенту для блогів, посадкових сторінок та соціальних мереж. Ви дізнаєтесь як якісний копірайтинг та контент-маркетинг допомагає вашому продукту чи послузі вирізнитись серед десятків інших у безмежному онлайн-просторі.

25 квітня, 19:00
Нейромаркетинг: емоції як інструмент управління

25 квітня в Chasopys Eduspace  разом з Юлією Каменєвою  розглянемо: що стоїть за словом «нейромаркетинг»; як можна використовувати емоції в просуванні продуктів та ідей; чому є більш «впливові» і менш «впливові» емоції, як їх розрізнити та інші цікаві питання.

17 травня, 19:00
Лекція "Profi". Переговори для нового покоління

17 травня разом з Катериною Ластенко, тренером бізнес школи  "Profi",  ми поговоримо про те, як краще розуміти один одного і як вести результативні переговори з представниками різних поколінь.