Події

18 жовтня, 19:00
Лекція Віки Придатко та Ольги Чіхіро. Як ви втрачаєте кращих кандидатів, пропонуючи роботу тільки в офісі

18 жовтня у Часописі відбудеться лекція Вікторії Придатко та Ольги Чіхіро, на якій ви дізнаєтесь: чому світова тенденція останніх років - перехід на віддалену роботу; причини, за якими remote команди працюють в рази швидше і ефективніше та  про багато інших питань.

18 жовтня, 19:00
Лекція Альони Дєньги. Інтернет-маркетинг: куди бігти та з чого почати?

Оглядова лекція для тих, хто тільки починає працювати з інструментами інтернет-маркетингу або хоче дізнатися про базові принципи та підходи, що допоможуть краще розподіляти бюджет та сфокусуватися на ефективних інструментах.

19 жовтня, 19:30
Лекція Дениса Попова: Як зібрати команду для Data Science проекту?

Хто потрібен в команді, щоб створювати data science рішення? Де в Україні шукати таких спеціалістів?  На ці та інші питання 19 жовтня в Креативному просторі відповість Денис Попов, який формував одну з найбільших data science команд в Україні.

24 жовтня, 19:00
Інтерактивна лекція Сергія Андрусенка: «Запам'ятати раз і назавжди"

24 жовтня у Креативному просторі «Часопис» ви дізнаєтеся, як можна різко збільшити словниковий запас, вивчити іноземну мову і прокачати мозок

24 жовтня, 19:00
Емоційний менеджмент як новий спосіб управління

24 жовтня в Chasopys Eduspace, Уляна Куликова, керівник освітнього майданчика Profi, засновниця проекту Profi Fashion, розповість, що таке EQ; як його розвивати; що таке емоційний менеджмент як новий спосіб управління та чому EQ сьогодні вважається важливішим за IQ.

26 жовтня, 19:00
Лекція вченої-генетика Оксани Півень. CRISPR – революційний інструмент корекції геному

26 жовтня на лекції у Креативному просторі Часопис ми поговоримо - що ж таке CRISPR-Cas9, розберемось, як вона працює і чому на неї покладають стільки надій.

30 жовтня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Facebook для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Бажаєте дізнатись більше про можливості та сучасні тренди Facebook, які допоможуть вам перетворити цю платформу на потужний та ефективний інструмент розвитку й просування бізнесу? Тоді ми чекаємо на вас на лекції Катерини Дунаєвої «Основи Facebook для бізнесу».

30 жовтня, 19:00
Страшилки для маркетологів на Хелловін: Зомбі-клієнти проти маркетологів

30 жовтня у Креативному просторі “Часопис” відбудеться лекція Олексія Аль-Ватара - експерта зі створення контенту для бізнесу. Ми поговоримо про те, чого бояться маркетологи, як оживити “зомбі-клієнтів”

06 листопада, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Instagram для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Ваш бізнес є в Instagram, але не приносить нових клієнтів? Тоді приходьте 6 листопада до Chasopys Eduspace, щоб з’ясувати, як ефективно використовувати цю соціальну платформу для ваших бізнес-потреб. Адже позиціонування бренду в Instagram - це можливість знайти нових клієнтів, налагодити комунікацію з постійними клієнтами та спілкуватись зі своєю цільовою аудиторією онлайн.

06 листопада, 19:00
Лекція Альони Дєньги. Telegram: нові можливості для бізнесу та медіа

Месенджери з засобів спілкування давно перетворилися на повноцінні маркетингові інструменти. Один з таких додатків, що набуває популярності - Telegram. Ця лекція буде цікава маркетологам, діджітал спеціалістам, блогерам та усім, хто планує використовувати Telegram для бізнесу.

07 листопада, 19:00
Лекція "Profi". Переговори на емоціях: 13 дієвих технік

На лекції 7 листопада в Chasopys Eduspace від Катерини Ластенко, тренера бізнес-школи "Profi" ,ви отримаєте 13 технік ведення емоційних переговорів і зможете їх використовувати в щоденному житті.

09 листопада, 19:00
Лекція Эдуара Лорана Доржа. Розвиток компетенцій співробітників

Під час лекції 9 листопада в  Chasopys EduSpace ми розглянемо Pro Project як один зі способів забеспечити стратегію розвитку успіху компанії, цілі менеджменту та інші питання.