Події

24 жовтня, 19:00
Аліна Качоровська: "Як створити магазин мрії"

Фізичні магазини не відходять в минуле: 90% світових продажів як і раніше приходяться на традиційні торгові точки.
Проте диктатура споживачів породжує нові глобальні тренди. Щоб конкурувати із швидкістю та асортиментом інтернету, на перший план в рітейлі виходять: враження клієнтів, споживчий досвід та бренд.
Як залишитись у грі? Потрібно активно впроваджувати нові принципи в своїх магазинах та робити їх особливими.

30 жовтня, 19:00
Лекція PROFI "Переговори на емоціях: 13 дієвих технік"

Емоції в переговорах - це добре чи погано? Чи потрібно їх використовувати чи краще ігнорувати? Що ми знаємо про емоційні маніпуляції і як їм не піддаватися? Що робити на переговорах, якщо до вас налаштовані агресивно, вас намагаються спокусити, звинувачують або ображаються?

Про це поговоримо на лекції з Катериною Ластенко.

21 листопада, 19:00
Самопрезентація: мистецтво справляти враження

Чи траплялося у вас, що через неправильну самопрезентацію, ви не підписували важливий контракт або не отримували бажану посаду? Давайте будемо відверті: люди не об'єктивні. Достатньо 8 секунд, щоб скласти думку. Що цікаво, вона залежить на 55% від мови тіла, на 38% - від тону, і всього на 7% - від слів, які ви кажете.
Сьогодні доведено, що для того, аби отримати керівну посаду, заключити угоду, недостатньо володіти набором відповідних компетенцій. Вам можуть відмовити, аргументуючи тим, що ви не завжди володієте “executive presence”. Але, що це?

21 листопада Анна Чаплигіна розповість про секрети, як справити враження.

22 листопада, 19:00
UA Космос: гарна мрія чи реальний бізнес

У всьому винен Ілон Маск та його червоний родстер, не інакше! За останні роки інтерес до теми космосу зріс неймовірно. Ми дивимося пуски та посадки Falcon-ів, захоплюємося дивовижними фотографіями інших світів, обговорюємо плани NASA щодо побудови бази на Місяці та з нетерпінням чекаємо на чергові космічні саги.
Але космос 一 це не лише зоряна романтика. Це ще й багатомільярдна індустрія, величезний ринок, який не обмежується лише ракетами та супутниками.

28 листопада, 19:00
Нейрохакінг: як вчитись швидко та результативно

Сучасний світ настільки динамічний, що нам доводиться вчитися все життя. Кількість інформації виросла настільки, що одним запам’ятовуванням не обійтись. Найкращі навчальні заклади світу (MIT, Stanford, Garvard, Oxford) розробили ряд проривних методів, заснованих на останніх відкриттях в області нейрофізіології.

Як перебудувати навчання і використовувати для цього найпотужніші резерви нашого мозку? Як в 4-10 раз швидше писати пости, реферати, статті і навіть книги? Що робити, щоб почати навчатись із задоволенням?

28 листопада в Chasopys Eduspace на ці та інші питання відповідь дасть Сергій Андрусенко.