Події

02 липня, 17:00 , Бібліотека Майстер-класи

Майстер-клас Євгена Сисоєва, AVentures на тему "Залучення інвестицій та оцінка бізнесу: теорія і практика для стартапів ранньої стадії"

Євген Сисоєв - керуючий партнер AVentures Capital. Входить до ради директорів багатьох стартапів, які привернули со-інвестиції від міжнародних фондів.

В ході даного майстер-класу Євген розповість про теорію і практику, застосовну для стартапів на ранній стадії.

Мова йтиме про:

1) оцінку вартості бізнесу на різних стадіях і різними методами. Також, буде наведені середні цифри по ринку і дані практичні поради щодо оцінки українських ІТ компаній в поточних реаліях.

2) залучення фінансування від міжнародних інвесторів в цілому, і специфіку для українських стартапів в умовах поточного геополітичної кризи.

У виступі Євген наведе приклади і успішні стратегії, які допомогли 4 портфельним компаніям AVentures Capital залучити значні додаткові раунди фінансування у 2014 році, коли йшла війна і венчурний ринок впав більш ніж втричі.

Цільова аудиторія події – працюючі проекти, які вже мають трекшн на глобальному ринку і монетизацію, і перед яким гостро стоїть питання залучення фінансування для масштабування.

Вартість: 250 грн (умови Простору включені)
comments powered by Disqus