Події

24 червня, 19:00 Дискусії

Панельна дискусія. Розвиватись, незважаючи ні на що: інсайти від українських e-commerce компаній

Незважаючи на кризу вітчизняної економіки, кількість покупок в інтернеті в Україні активно зростає. З 2012 по 2015 роки кількість покупців товарів онлайн в Україні зросло на 1 млн.

Експерти відзначають, що ринок e-commerce може навіть відчути приплив покупців, які почнуть ще частіше купувати в інтернеті через стрибок цін у традиційних магазинах. Як би там не було, а згідно з результатами дослідження компанії TNS кількість онлайн-покупців в Україні вже перевищила позначку в 3,5 млн.

В рамках дискусії поговоримо з лідерами українського e-commerce про наступне:

● Що потрібно e-commerce проекту для старту

● Як знайти product market fit і побудувати ефективну економічну модель e-commerce компанії

● Метрики, за якими відстежується ефективність e-commerce бізнесу на старті

● Нестандартні рішення в розвитку e-commerce бізнесу


Учасники дискусії:

Валентин Гончаров – голова департаменту інтернет-маркетингу “ТК Ельдорадо”, однієї з найбільших мереж супермаркетів побутової техніки і споживчої електроніки на українському ринку.

Дмитро Латанський – керівник проекту Repka.UA, одного з топових інтернет-магазинів України.

Катерина Микула – CEO сервісу колективних покупок SuperDeal, найбільшого дисконтного сервісу в Україні (з 2014 до складу SuperDeal входить “Покупон”).

Максим Плахтій – керуючий партнер на співвласник Karabas.com, найбільшого в Україні мережевого сервісу з продажу квитків на концерти та вистави.

Модератор зустрічі:

Павло Левчук – експерт з e-commerce, директор з маркетингу ІТ-компанії Govitall, яка пропонує веб-сервіси у сфері освіти, e-commerce та аутсорсингу. З 2008 року Павло займається e-commerce стартапами, веде блог, присвячений e-commerce в Україні. У минулому – директор з маркетингу Le Boutique та «Екіпаж сервіс», фінансовий директор SuperDeal.

Вартість: 150 грн (умови Простору включені)

Попереднє замовлення квитків є обов’язковим та доступне за посиланням через систему Ticketforevent.

Ви можете або придбати квиток онлайн миттєво, оплативши його карткою, або зарезервувати та викупити на місці у “Часописі” протягом 7 днів з моменту здійснення резерву.

comments powered by Disqus