Події

29 березня, 18:00 Зустрічі

Анонс програми для розвитку талантів в Європі «Tech Peaks» і показ першого фільму про засновників стартапів - «The Startup Kids»

Навесні 2013 організатори Програми «Tech Peaks» (Тренто, Італія), відберуть сотню молодих перспективних інженерів-програмістів, дизайнерів і підприємців з усіх куточків Європи, щоб дати їм можливість розвиватися в умовах, близьких до ідеальних.

Учасникам програми не тільки виділять стипендію і компенсують усі витрати, але й дадуть доступ до міжнародної мережі бізнес-інкубаторів, які співпрацюють з «Tech Peaks». До відбору будуть допущені як окремі фахівці, так і цілі команди.
Прийом заявок в акселератор триватиме до 5 квітня. Детальніше про програму тут.
Менторами програми Tech Peaks будуть практики та серійні підприємці, які можуть «від сохи» розповісти учасникам про проблеми і помилки в бізнесі.

Особисті історії таких менторів ви побачите в унікальній короткометражній стрічці «The Startup Kids», показ якої відбудеться так само 29 березня в креативному просторі «Часопис».

У ній розкривається підприємницький досвід «від першої особи» засновників SoundCloud, Dropbox, Vimeo, Foodspotting, Kiip, InDinero та інших проектів.

Після показу фільму відбудеться обговорення можливостей та програм для українських стартаперів та талантів. В експертній дискусії «Talent Development - можливості в Європі і Україні» візьмуть участь:
● Дарина Батухтіна, куратор програми Tech Peaks в Східній Європі, СНД і Росії
● Денис Довгополий, керуючий партнер BVU Group, засновник інкубатора GrowthUP
● Larisa Bruver, Head of HR, Region East (Russia + CIS) Nokia Siemens Networks
● Роман Зінченко, со-оранізатор TEDx Kiev, засновник Greencubator
● Діана Чернявська, керуючий партнер компанії «Академія Партнерства», Tech Peaks Talent development Advisor
● Анна Петрова, керуючий партнер StartUp Ukraine.

Початок: 18.00.
Організатором заходу виступають: програма Tech Peaks і інкубатор GrowthUP.

Вхід за умовами Простору


Реєстрація обов'язкова

Вже записалися: 0
comments powered by Disqus