Події

04 грудня, 19:00 Зустрічі

“Відверто про бізнес. Досвід перших”. Зустріч з Євгенієм Уткіним, підприємцем, засновником та президентом hi-tech холдингу KMCore

4 грудня о 19:00 в рамках серії зустрічей «Відверто про бізнес. Досвід перших» до креативного простору «Часопис» завітає Євгеній Уткінодин із піонерів і лідерів індустрії високих технологій в країнах СНД, Центральної та Східної Європи, «будівельник мостів обміну знаннями» між Сходом і Заходом.

У 1990 році заснував одну з перших ІТ-компаній на пострадянському просторі«Квазар-Мікро», яка під його управлінням пройшла багато етапів росту: від виходу на нові ринки до створення великої міжнародної компанії та IPO.

В даний час є президентом hi-tech холдингу КМCore, у портфелі якого знаходиться велика кількість стартапів і зрілих компаній. KMCore орієнтована на чотири основних бізнес-напрямки: IT, центри обробки даних і хмарних послуг, розробка програмного забезпечення, розробки напівпровідникових компонентів та електроніки і нанотехнології.

Також Євгеній Уткін активно просуває українську культуру в Україні та Європі. Розвиває освітні та культурні проекти: фестиваль сучасного мистецтва «Гогольfest», джазовий фестиваль Jazz in Kiev, культурно-освітній центр «Майстер Клас».

Лауреат престижних ділових конкурсів і учасник рейтингів провідних видань України.

Захоплення Євгенія Уткіна - відкриття нових горизонтів.

У ході зустрічі поговоримо про наступне:

- Яка вона - нова інноваційна економіка? І що потрібно для її побудови?

- Україна - не тільки земля, а й кузня талантів.

- Чи справді потрібно побоюватись «відтоку мізків» з України?

- Не бізнесом єдиним: справжні цінності людини.

Та багато іншого.

Модератор зустрічі: Ірина Чернявська, експерт з комунікацій, тренер бізнес-школи Profi. У минулому - діловий журналіст із більш ніж 10-річним стажем, заступник головного редактора ділового тижневика "Інвестгазета". Багаторазовий переможець Міжнародного конкурсу "Премія ділових кіл PRESSзвание".

Формат події передбачає Q&A сесію, тож готуйте ваші запитання.

Згідно з умовами "Часопису", участь у події платна, вартість становить 150 грн.

Попередньо зареєструватись та придбати квиток можна за посиланням: тут

comments powered by Disqus