Події

28 січня, 19:00 Зустрічі

Як побудувати стартап і заробити на відкритих урядових даних, Денис Гурський, SocialBoost.

Друзі, вимушені повідомити, що реєстрація на подію завершена. Ви можете спробувати потрапити на подію після того, як усі, хто зареєструвався/придбав квитки заздалегідь, займуть свої місця, за наявності вільних місць. Дякуємо за розуміння.

Відкриті дані – це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання, у тому числі з комерційною метою. Публічне відкриття державних даних стає запорукою прозорості у багатьох процесах та надає умови для розвитку комерційних проектів.

Як заробити на відкритих даних в Україні? Чому ми можемо повчитись у країн ЄС та США? Кращі кейси.

На ці та інші питання 28 січня о 19:00 у креативному просторі “Часопис” відповідатиме Денис Гурський, засновник SocialBoost – технологічної громадської організації, яка розробляє інноваційні інструменти стартапів/електронних сервісів на основі відкритих та великих даних, що спрямовані на залучення громадян до процесів прийняття державних рішень та інших цифрових перетворень державних організацій. Денис Гурський – радник Прем'єр-міністра України з питань відкритих даних, ініціатор громадського руху в Україні, спрямованого на розвиток відкритих даних, що зараз нараховує понад 1000 ІТ-волонтерів по всій країні, розробник Національного порталу відкритих даних України.

Також у програмі заходу:
- Презентація програми першого державного інкубатора відкритих даних 1991, який нещодавно запустився в Україні на базі SocialBoost та вже приймає заявки на участь у першій програмі
- Онлайн бесіда з експертом міжнародної мережі Open Knowledge Foundation (Лондон, Великобританія)

Участь у заході: за умовами Простору (перша година 43 грн, кожна наступна 33 грн)

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

Зареєструватись необхідно за посиланням: тут

Вже записалися: 87
comments powered by Disqus