Події

29 березня, 19:00 , Talk'ова Лекції

Бесіди про мистецтво з Анною Владимирською: "Демони Врубеля"

Ми відзначаємо 160-річчя геніального художника - Михайла Врубеля. Творчість Михайла Олександровича Врубеля - одне з найзначніших і загадкових явищ європейського мистецтва кінця XIX століття. Його геній нерозривно пов'язаний з Києвом.

Велика майстерність, трагізм, героїчний дух і неповторний декоративний дар проявилися насамперед у нашому місті. Ми поговоримо про те, які унікальні шедеври створив Михайло Врубель в Україні, і про те, як Врубель зміг відтворити складний світ в образах свого незвичайного мистецтва, і ці образи стали одними з найважливіших віх світової культури рубежу століть.

Бесіда відбудеться в рамках авторського курсу Анни Владимирської про сучасне мистецтво.

Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі.

Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Вартість: 150 грн. Умови Простору включені.

УВАГА! Відтепер ви маєте можливість придбати абонемент на відвідання лекцій, отримавши таким чином знижку 10%:

- 5 лекцій строком на 2 місяці тепер коштуватиме 675 грн. замість 750 грн.

- 9 лекцій строком на 3 місяці - 1215 грн. замість 1350 грн.

Придбати можна на рецепції "Часопису".

Вже записалися: 36
comments powered by Disqus