Події

22 вересня, 19:00 Зустрічі

Романтична Швеція, або як влаштувати собі незабутній уікенд

Чому Швеція? Бо це одна з найяскравіших країн Европи, яка відома і своїми королівськими містами, і дикою природою. Так, Стокгольм вважається північною Венецією та одним з найгарніших міст Європи. А лосі тут є символом країни та їх можна досить легко побачити у дикій природі.

Чому романтична? Бо саме тут можна не тільки втекти від буденності. Тут можна влаштувати собі найромантичніший відпочинок, приправивши його скандинавською природою, неймовірними краєвидами та свічками у назнезвичайнішому земляному готелі, який ми знайшли у лісі та заночувати на безлюдному острові у стокгольмському архіпелазі.

Чому ектів-тріп? Бо саме тут популярність та розповсюдженість активного відпочинку відкриває безліч можливостей для тих, хто вже профі в цьому, і тих хто тільки вирішив спробувати провести час весело та різноманітно.

А ще це можна зробити дешево, хоч ця країна є одною з найбільш дорогих у Європі, та набагато різноманітніше, ніж будь-який тур на автобусі.

Саме тому ми й запрошуємо усіх в Часопис, щоб розповісти, як реалізувати самостійно таку подорож зі своїм коханим чи коханою. Саме зараз, доречі, квитки у Стокгольм коштують вкрай дешево!

Поговоримо про те, як і коли спланувати самостійну романтичну подорож та скільки це коштуватиме

  1. Як добиратися. Поради та рекомендації, перетин кордону з Польщею в теперішній ситуації

  2. Romantic points. Коротка розповідь та наш досвід

  3. Транспорт та як на ньому зекономити. Важливі моменти при виборі транспорту, бронюванні машин та пересування по місту.

  4. Проживання. Доступні варіанти, комфортні та бюджетні

  5. Чим зайнятися? Що відвідати? Практичні рекомендації та поради

  6. Візове питання та шляхи його вирішення

  7. Відповіді на питання та конкретні бюджети та розклади поїздок.

Дата: 22 вересня

Час: 19:00

Місце: вул. Льва Толстого, 3

Вартість:

1 квиток - 150 грн; 2 квитки - 200 грн;

У день події: 1 квиток - 190 грн; 2 квитки - 280 грн.

Вже записалися: 3
comments powered by Disqus