Події

27 вересня, 19:00 , Talk'ова Лекції

Курс Анни Владимирської "Щоденник одного генія". Геній Мікеланджело.

Один з найдивовижніших майстрів Високого Відродження в Італії і в світі. За масштабом своєї діяльності він був справжнім універсалом - геніальним скульптором, великим живописцем, архітектором, поетом, мислителем. Монументальність, пластичність і драматизм образів, захоплення людською красою з’явилися вже в ранніх творах майстра. Його творіння стверджують фізичну і духовну красу людини, його безмежні творчі можливості.

Велика пристрасть володіла його творчістю, і він був страшний тому, що все підпорядковував своїй пристрасті, не милуючи ні інших, ні себе. Він знав, чого хотів, і, як буває навіть у найкращих людей, твердо вважав, що тільки його воля гідна поваги: заповітна мета зрозуміла йому як нікому іншому.

Лекція відбудеться в рамках авторського курсу Анни Владимирської «Щоденник одного генія». Ми дізнаємося про геніїв, які створили не тільки щось нове, а й тих, без яких неможливо уявити собі культуру і життя XXI століття.

Героями наших бесід стануть не тільки самі Генії, а й ті, завдяки кому вони ними стали. Великі батьки, великі жінки, великі вчителі - створили ГЕНІЇВ. Про них ми і будемо говорити.

Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі. Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Час: 19:00

Місце: креативний простір "Часопис", вул. Льва Толстого, 3

Вартість: 150 грн.

Вже записалися: 16
comments powered by Disqus