Події

08 листопада, 19:00 , Talk'ова Лекції

Курс Анни Владимирської “Щоденник одного генія”. Геній Франциско Гойя.

Ім’я Гойї оповито легендами з яких виникає образ вибухового і сміливого іспанця, людини гордої і незалежної. Йому приписують відчайдушні поєдинки, зухвалі романтичні пригоди. Без сумніву, він був не тільки геніальним художником, але й непересічною особистістю. Палкий у своїх захопленнях, він високо цінував справжню дружбу, охоче брав участь у народних світах, любив кориду і виступав у якості тореро.

Мистецтво було єдиною, всеохопною пристрастю Гойї. Він безперестанку удосконалював свою майстерність, віртуозно володів технікою живопису, графіки і фрески.

Геніальний Франциско Гойя був людиною вибухового темпераменту і нікому не пробачав образ. Плітки про його незчисленні дуелі ходили Мадридом і, врешті-решт, дійшли до короля. Той покликав до себе першого живописця і заборонив йому брати участь у дуелях. Гойя здивувався такому наказу:

- Ваша високість, але ж дуелі для ваших підданих не заборонені.

- Так, - відповів король. - Але відтепер вони заборонені тільки для вас.

- Чому? - знову запитав художник.

- Бо у мене багато підданих і лише один Гойя, - відповів король.

Лекція відбудеться в рамках авторського курсу Анни Владимирської«Щоденник одного генія». Ми дізнаємося про геніїв, які створили не тільки щось нове, а й тих, без яких неможливо уявити собі культуру і життя XXI століття.

Героями наших бесід стануть не тільки самі Генії, а й ті, завдяки кому вони ними стали. Великі батьки, великі жінки, великі вчителі - створили ГЕНІЇВ. Про них ми і будемо говорити.

Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі. Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Час: 19:00

Місце: Креативний простір "Часопис", вул. Льва Толстого, 3

Вартість: 120 грн. (умови Простору включені)

Вже записалися: 20
comments powered by Disqus