Події

15 листопада, 19:00 , Talk'ова Лекції

Курс Анни Владимирської “Щоденник одного генія”. Геній Делакруа.

Бурхлива епоха завжди виводить на авансцену суспільного життя особливий тип героїв, непересічних особистостей, що відрізняються сміливістю і новизною своїх поглядів. Наділений пристрасним темпераментом і потужною творчою фантазією, Делакруа з перших кроків рішуче вступив на шлях романтизму і незабаром став головою романтичної школи, яскравим представником її прогресивних тенденцій. Сучасники і нащадки називали Ежена Делакруа «Великим романтиком». Він скинув з п'єдесталу класичні лінійні композиції і затвердив чільну роль кольору в живописі XIX століття.

Поль Сезанн визнавав: «Всі ми вийшли з Делакруа». 

Лекція відбудеться в рамках авторського курсу Анни Владимирської «Щоденник одного генія». Ми дізнаємося про геніїв, які створили не тільки щось нове, а й тих, без яких неможливо уявити собі культуру і життя XXI століття.

Героями наших бесід стануть не тільки самі Генії, а й ті, завдяки кому вони ними стали. Великі батьки, великі жінки, великі вчителі - створили ГЕНІЇВ. Про них ми і будемо говорити.

Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі. Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Час: 19:00

Місце: Креативний простір "Часопис", вул. Льва Толстого, 3

Вартість: 120 грн. (умови Простору включені)

Вже записалися: 21
comments powered by Disqus