Події

06 грудня, 19:00 , Talk'ова Лекції

Курс Анни Владимирської “Щоденник одного генія”. Геній Гранта Вуда.

Творчість Гранта Вуда до недавнього часу залишалась тільки фактом американського мистецтва. Але інтерес до «наївного» мистецтва у 21 столітті настільки змінив ставлення до всіх художникам-примітивістів, що ім'я Гранта Вуда стало одним з найбільш популярних імен американської культури. Художник точно відобразив один з поширених настроїв свого часу - відхід від реальності, її непомірного тиску на людську псіхіку.Стиль Вуда здобув популярність як «Школа американського регіоналізму». Його картини характеризуються своєрідним зображенням сільської Америки і пильною увагою до дрібних деталей.

Лекція відбудеться в рамках авторського курсу Анни Владимирської «Щоденник одного генія». Ми дізнаємося про геніїв, які створили не тільки щось нове, а й тих, без яких не можливо уявити собі культуру і життя XXI століття.

Героями наших бесід стануть не тільки самі Генії, а й ті, завдяки кому вони ними стали. Великі батьки, великі жінки, великі вчителі - створили ГЕНІЇВ. Про них ми і будемо говорити.

Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі. Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Час: 19:00

Місце: Креативний простір "Часопис", вул. Льва Толстого, 3

Вартість: 120 грн.

Вже записалися: 16
comments powered by Disqus