Події

27 грудня, 19:00 , Talk'ова Лекції

Курс Анни Владимирської “Щоденник одного генія”. Генії Свята і Карнавалу: Казанова, Мадам Помпадур, Моцарт і інші.

18 століття називають «галантним століттям». У той час, як ніколи раніше, став популярний - гедоністичний погляд на життя. Насолода і задоволення - ось головні цілі аристократів цього часу. Життя, як театр, вміння насолоджуватися різноманітними видами мистецтва - ось головний тренд епохи. Саме в цей час з'являються люди-легенди. Великий коханець Джакомо Казанова, чудова фаворитка Маркіза Помпадур, і унікальний геній - Вольфганг Амадей Моцарт. Про них і піде наша розмова!

Лекція відбудеться в рамках авторського курсу Анни Владимирської «Щоденник одного генія». Ми дізнаємося про геніїв, які створили не тільки щось нове, а й тих, без яких не можливо уявити собі культуру і життя XXI століття.

Героями наших бесід стануть не тільки самі Генії, а й ті, завдяки кому вони ними стали. Великі батьки, великі жінки, великі вчителі - створили ГЕНІЇВ. Про них ми і будемо говорити.

Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі. Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Час: 19:00

Місце: Креативний простір "Часопис", вул. Льва Толстого, 3

Вартість: 120 грн

Вже записалися: 19
comments powered by Disqus