Події

08 січня, 15:00 Зустрічі

Олег Рогинський, засновник та CEO стартапу People.ai (Кремнієва Долина). Як потрапити у Y Combinator. Як залучити інвестиції. Продажі та маркетинг у B2B

Друзі, вимушені повідомити, що реєстрація на подію завершена. Ви можете спробувати потрапити на подію після того, як усі, хто зареєструвався, займуть свої місця, за наявності вільних місць. Дякуємо за розуміння.

8 cічня 2017 року до Часопису завітає Олег Рогинський - засновник та CEO стартапу People.ai.

People.ai - вже 5-та компанія Олега. Дві з чотирьох були успішно продані: стартап Semantria придбала корпорація Lexalitycs за 10 млн $; стартап Nstein, де Олег був одним із перших працівників, придбала корпорація Open Text за 32 млн $.

People.ai - платформа, яка за допомогою технології machine learning оптимізує процес менеджменту і управління персоналом. Первинно рішення сфокусоване на покращення роботи відділу продажів. Стартап заснований на початку 2016 року. За неповний рік команда потрапила на акселераційну програму Y Combinator, яку завершила з результатом №1 у b2b, та залучила багатомільйонні інвестиції. На даний момент збирають R&D команду у Києві. Серед менторів Олега Рогинського - Ілля Фушман (head of product at Dropbox) та Gokul Rajaram (head of product at Facebook).

На зустрічі поговоримо про наступне:

  • як потрапити у  Y Combinator;

  • як залучити інвестиції у стартап, якому 6 місяців;

  • особливості продажів та маркетингу b2b продуктів на ринку США;

  • мистецтво і наука product management та як залучити “зіркових” менторів у свій проект.

Формат зустрічі передбачає Q&A сесію.

Час початку: 15:00

Місце: креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого, 3.

Згідно з умовами Простору, участь у заході платна. Вартість становить 120 грн (напої та солодощі входять у вартість). Кількість місць обмежена, попередня реєстрація обов’язкова.

Вже записалися: 106
comments powered by Disqus