Події

25 липня, 19:30 Зустрічі

Café Scientifique: феномен старіння людини і чи можливо досягти безсмертя?

Café Scientifique Kyiv запрошує на зустріч із доктором медичних наук, вченим-геронтологом Іриною Пішель. Зустріч відбуватиметься 25 липня о 19.30 в Креативному просторі «Часопис».

Чому ми старіємо і коли саме розпочинається старіння нашого організму? Чи можливе вічне життя і які методики подовження тривалості життя пропонує сучасна наука? Відповіді на ці та інші питання можна буде отримати під час зустрічі Cafe Scientifique із доктором медичних наук, геронтологом Іриною Пішель. Пані Пішель є головним науковим співробітником ДУ «Інститут геронтології ім. Д. Ф. Чеботарьова Національної академії медичних наук», і більше 30 років свого життя віддала дослідженням у сфері подовження тривалості життя.

Попередня реєстрація за посиланням. Зустріч відбудеться у Креативному просторі «Часопис». Участь у зустрічі є безкоштовною. Вхід на подію за умовами Креативного простору «Часопис» (перша година перебування – 30 грн., кожна наступна – 15 грн.). Орієнтовна тривалість зустрічі – 2 години.

Café Scientifique – це місце, де за ціною чашки кави будь-хто може дізнатись про останні наукові розробки та відкриття, новітні ідеї та технології. Зустрічі Cafe Scientifique зазвичай відбуваються у кафе, парках чи третіх місцях, але завжди поза традиційним академічним та науковим середовищем.

Ініціатива Café Scientifique у Києві була започаткована у березні 2013 року Українським науковим клубом. На даний час співорганізаторами Café Scientifique Kyiv є Український науковий клуб, Київський хаб ініціативи Global Shapers та медіа-ресурс OpenStudy.

Вже записалися: 0
comments powered by Disqus