Події

08 грудня, 10:00 , Бібліотека Консультації

Індивідуальні консультації Cardpay Office Hours щодо особливостей корпоративного банкiнгу для IТ компанiй

8 грудня з 10:00 до 12:00 у креативному просторі “Часопис” ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Автухова, директора з розвитку бiзнесу у CardPay (Кiпр), що спеціалізується на корпоративних та торгових рахунках ИТ компаній, стартапів та інноваційних онлайн бізнесів. Олександр є експертом у банківській справі із дванадцятирічним досвідом, був керівником відділу розвитку партнерств у найвпливовiшому банку Латвії – Rietumu. Також він є ментором кількох східноєвропейських стартапів.

В рамках консультацій Ви можете звернутись до Олександра щодо питань налагодження комерційної діяльності вашого бізнесу:
- корпоративні рахунки у європейських банках;
- оподаткування;
- фінансове консультування;
- особливості європейських юрисдикцій, тощо.

Про CardPay:
З 2009 року CardPay є  провайдером рiзноманiтних фiнансових послуг – карткового еквайрингу (merchant account), корпоративних розрахункових рахунків (IBAN), випуск платiжних карт MasterCard i т.д. За цей час CardPay став одним з лідерів індустрії електронних платежів, успешно надаючи послуги продуктовим, аутсорсним компаніям та стартапам з України, Європи та Азії.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням. 

Вартість участі: за умовами простору (45 грн/год, гарячі напої та солодщі входятьу вартість).

comments powered by Disqus