Події

29 січня, 19:00 , Часопис Зустрічі

Похід українського бізнeсу в Європу: успіхи та провали. Досвід DREAM Hostel

29 cічня у Часописі відбудеться зустріч з Євгеном Лавренюком, партнером компанії DREAM Family (мережа хостелів DREAM Hostel, молодіжні кафе Druzi cafe і найбільший сайт подобової оренди житла в Україні DOBA.ua).

Компанія DREAM Hostel — це найбільша мережа хостелів в Східній Європі, родом із Києва: 12 хостелів, 5 країн, понад 1500 місць.

На зустрічі поговоримо про наступне:

  • Від ідеї до дії — як нав'язливу мрію «мати бізнес в Європі» перетворити на реальність.

  • Досвід пошуку інвестицій через відкритий блог.

  • Розвінчання міфів щодо відкриття бізнесу за кордоном

  • Конкурентна стратегія — чому у DREAM Hostel виходить?

  • Найбільші провали.

  • Сильні сторони українців: чи є вони?

  • Головні труднощі, з якими зіткнулась команда DREAM Hostel.

Євген Лавренюк: "Ми стартували у 2011 році з невеликого хостела в Києві на 20 місць — це була простора 4-кімнатна квартира, яку ми орендували в центрі Києва, вклавши 20$ тиc. ремонт і меблі. Тоді ми і подумати не могли, як далеко нас заведе ця дорога. Ми отримали безліч нагород: наш київський хостел увійшов в десятку кращих великих хостелів світу, наш хостел у Варшаві вже більше року є №1 в рейтингу TripAdvisor серед 300 об'єктів для розміщення.

Зараз ми будуємо величезний хостел в Будапешті на 300 місць, а інвестиції в цей проект складуть більше 5 млн.євро — і ми досі не можемо звикнути до цих цифр. У наших планах протягом 3-5 років відкрити ще близько 10 хостелів у всіх туристично значущих містах Центральної та Східної Європи".

Коли: 29.01.2018, 19:00 — 21:00.

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: 150 грн (солодощі та гарячі напої входять у вартість).

Придбати квиток або зареєструватись можна за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram: 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus