Події

22 лютого, 19:00 , Talk'ова Зустрічі

Gap Year - їхати чи ні?

Наважитись на 6-12 місячну подорож, для якої в українській мові навіть немає терміну – складно. 

В "Gap year" вирушає більша частина австралійських учнів до вступу в університети, також багато західноєвропейських студентів та дорослих під час академвідпустки у навчанні або перерв у роботі. Деякі британські та американські компанії навіть стимулюють своїх працівників залишити країну на довгий термін, звільняють, а потім приймають назад на те ж місце. 

"Gap year" буває лише раз в житті. Він не обов'язково повинен тривати рік. Комусь може вистачити 6-ти місяців, а хтось залишається на 2 роки, або зовсім не повертається жити у рідну країну, знайшовши кращі можливості за кордоном.

"Gap year" – не туризм, не "дауншифтінг", не відпочинок під пальмами на одному з пляжів Таїланду, це глибоке занурення у світ і самого себе, погляд на глобальні можливості не зі слів чергового блогера-автостопщика чи спікера-мандрівника у коворкінгу, а власними очима, на особистому досвіді. 

"Gap year" не є дорогим задоволенням. За вартість звичайного двотижневого туру можна організувати півтора-два місяці такої подорожі, а за умов кращого плануванні,  виділяючи час на волонтерство чи тимчасове працевлаштування – і усі шість місяців.

Для "Gap Year" абсолютно неважлий вік – ви щойно закінчили школу, дотягуєте третій курс університету,  5 років працюєте на дорослих роботах, чи за якийсь десяток плануєте на пенсію. В "Gap year" можна відправитись коли завгодно і для кожного ця подорож буде корисною і важливою. Єдине, що гарантовано – якщо ви наважитесь, ваше життя після цього більше ніколи не буде таким, як раніше. 

Про що ця зустріч? Про підготовку, планування, можливості, роботу в подорожах, бюджет, волонтерство, нюанси працевлаштування, ризики, безпеку, про стилі і витрати, спорядження, досвід десятків інших людей, як змінилось їх життя, маршрути - прикладі трьох континентів.

Спікер: Орест Білоус, співзавновник в "My name is Travel". 

Зареєструватися та придбати квитки можна за посиланням

Коли: 22 лютого, 19:00.

Де:  Креативний простір "Часопис", вул. Льва Толстого, 3. 

Вартість участі: 

150 грн до 21.02

170 грн у день події.

Для того, щоб потрапити на подію, необхідно обов'язково зареєструватися чи придбати квиток!

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram https://t.me/chasopys - 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus