Події

24 лютого, 16:00 , Chasopys Eduspace Воркшоп

Skills Course. Fix your grammar, або робота над помилками.

Існує жива мова, якою ми спілкуємось з іноземцями, використовуємо у подорожах, чуємо у серіалах і вона дуже відрізняється від того, що ми бачили у шкільних підручниках. 90% англійської - це Perfect, бо нас цікавить, що саме трапилось, а не коли. Ми навіть українською рідко говоримо “я буду”, а говоримо “я лечу”. I am flying to Paris, not I will fly.

Ніяк не здолаєте проблеми в англійській граматиці? Тоді запрошуємо 24 лютого до Chasopys Eduspace на воркшоп "Робота над помилками", де ми впродовж 4 годин детально розберемо типові помилки і допоможемо вам усунути їх на практиці. У ході воркшопу ми розглянемо ті аспекти граматики, що часто викликають сумніви та помилки. Ви отримаєте прості і зрозумілі пояснення та відпрацюєте матеріал на яскравих прикладах. В результаті ви зрозумієте, де і чому саме ви помиляєтесь, систематизуєте свої знання, попрактикуєтесь разом з нами і перевірите себе. 

Про спікерів: 

Олександра Птуха - перекладач за фахом, експерт з 10-річним досвідом викладання англійської для дорослої аудиторії, з них останні 7 років працює переважно зі сферою ІТ. 

Кейт Огбаїдзе викладає більше 10 років, зосередджуючи увагу на бізнес-English, використовуючи цифрові інструменти та відеоматеріали для уроків, а також культурні особливості англомовних країн.

Місце проведення: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, поверх 3 (код 240)

 Час: 16:00 - 19:00

Вартість: 400 грн. 

Придбати квитки можна за посиланням

Кількість місць обмежена, обов'язкова реєстрація.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram:https://t.me/chasopys- 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus