Події

16 лютого, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні бізнес-консультації у “Часописі”

16 лютого з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” (м. Київ, вул. Льва Толстого, 3) в рамках ініціативи “121: швидка експертна допомога” кожен бажаючий зможе безкоштовно проконсультуватись у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу.

121: швидка експертна допомога у “Часописі” - це:

  • спілкування з експертами у режимі 1 to 1

  • корисний ранок з правильними людьми

  • розвиток підприємницької екосистеми в Україні

  • індивідуальний підхід

  • досвід найуспішніших

  • зворотній зв’язок, поради й індивідуальні рекомендації.

Експерти, що беруть участь в ініціативі:

- Олександр Лук'янов, керуючий партнер компанії FFC.  Консультації з франчайзингу, розробки франшизи, управління та розвиток мереж. Деталі та реєстрація.

 - Уляна Куликова, засновниця бізнес-школи Profi. Консультації з  командоутворення, конфліктології, емоційний інтелекту в управлінні. Деталі та реєстрація

- Ірина Еркан, креативний продюсер, арт-директор, графічний дизайнер, володіє студією візуальних комунікації irinaerkan.com. Консультації з брендингу. Деталі та реєстрація. 

- Катерина Дунаєва, засновник контент-агенції T-REX. Консультації з копірайтингу, розробки посадкових сторінок. Деталі та реєстрація.

- Олександр Бородін, директор Finassistant. Консультації з бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансів. Деталі та реєстрація.

- Валерія Рубець - Head of SMM в агенції“Kiwi agency”. Консультації  з комунікаційної онлайн стратегії, SMM. Деталі та реєстрація.

- Павло Бестужев, керуючий партнер The Partners.Консультації з пошуку оптимальної стратегії та каналів просування online та offline для популяризації вашого проекту серед цільової аудиторії та збільшення продажів. Деталі та реєстрація

- Юристи компанії «Axon Partners». Консультації інтелектуальної власності, венчурного інвестування, електронних та криптовалют, електронної комерції.  Деталі та реєстрація.

- Ольга Овчар та Михайло Слушаєнко, есперти з маркетингових досліджень у ProInsight Lab. Консультації з маркетингових, соціальних, медіа та політичних досліджень. Деталі та реєстрація.

Попередня реєстрація обов’язкова!.

Участь: за умовами Простору (кожна година = 45 грн, чай, кава солодощі включено).

Вже записалися: 10
comments powered by Disqus