Події

16 лютого, 11:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Уляною Куликовою, засновником бізнес-школи Profi

16 лютого з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Уляни Куликової, засновника бізнес-школи Profi.

Експертиза Уляни Куликової:

  • Командоутворення

  • Конфліктологія

  • Емоційний інтелект в управлінні

  • Нове покоління (взаємодія)

Про експерта:

Тренер і консультант зі стажем більше 7 років. Засновник і керівник бізнес-школи Profi. Керівник проекту про стиль Profi Fashion. Колумніст Forbes, Сегодня і інших численних порталів про бізнес і бізнес-стилі.

Має досвід роботи в консалтинговому бізнесі за кордоном (Європа), а також багаторічний досвід роботи на українському ринку в сфері міжнародних відносин і міжнародної логістики на ключових посадах. Автор і ведуча численних тренінгів, авторських програм і семінарів.

Про компанію:

Profi - бізнес-школа заснована в 2011 році. Основні напрямки діяльності: організація семінарів, навчальних програм, дискусійних зустрічей. Тренера школи ведуть тренінги та авторські програми за різними напрямками: управління персоналом, управління часом, теорія поколінь, переговори, командоутворення, конфліктологія, івент-менеджмент, основи маркетингу, особисті фінанси та ін.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Вже записалися: 2
comments powered by Disqus