Події

21 лютого, 19:00 Лекції

Лекція Наталії Владимирової. Як правильно використовувати контент у соцмережах, не порушуючи закон

Соціальні мережі сьогодні є одним з головних каналів розвитку бізнесу. Та, не володіючи інформацією, компанії часто крадуть одна в одної контент у соцмережах і навіть не усвідомлюють, що припустиме, а за що можна й зустрітися в суді.

21 лютого у Часописі відбудеться лекція на тему використання об’єктів інтелектуальної власності у соціальних мережах. від керуючого партнера патентно-правової фірми PRIMA VERITAS Наталії Владимирової.

На лекції ви дізнаєтесь:

  • Як правильно використовувати контент у соціальних мережах?

  • Позицію Facebook і Instagram щодо об'єктів інтелектуальної власності.

  • Практичні кейси (відомі українські і міжнародні компанії).

Для кого буде корисно:

Підприємців, маркетологів, SMM-спеціалістів.

Про спікера:

Наталія Владимирова — патентний повірений України, керуючий партнер патентно-правової фірми PRIMA VERITAS, співзасновниця PatentBot.Наталя має 10-річний досвід роботи, пов'язаної із захистом інтелектуальної власності. Займає 27-е місце у рейтингу "500 найуспішніших жінок України в сфері Business Services". Сьогодні Наталія регулярно надає послуги pro bono, займається просвітницькою діяльністю в своїй сфері, є одним з експертів інвестиційної платформи Startup.Network.

Коли: 21 лютого, 19:00.

Де: Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: 200 грн до 20.02, 250 грн у день події.

Зареєструватись та придбати квитки можна за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram:https://t.me/chasopys- 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus