Події

27 лютого, 19:00 Лекції

Лекторій з нейронаук Brainy. Лекція Нани Войтенко. Сон і мозок.

Усі знають: сон вкрай важливий для здоров’я людини. Але мало хто знає, які фізіологічні процеси відбуваються під час сну. Можливо, саме тому більшість людей так легковажно ставиться до одного з найважливіших процесів, що уможливлюють наше активне життя.

  • Навіщо і скільки необхідно спати людині?

  • Що відбувається уві сні із мозком?

  • Чому “ранок мудріший від вечора”?

  • Чи можна померти від недосипання?

  • Що таке глімфатична система і яка її роль?

  • Як хвороба Альцгеймера пов’язана із безсонням?

На ці запитання відповість 27 лютого у Часописі нейробіолог Нана Володимирівна Войтенко - професор, доктор біологічних наук, керівник лабораторії сенсорної сигналізації Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України, науковий секретар Українського товариства нейронаук, популяризатор науки.

В рамках лекторію з нейронаук #BRAINY, організованого креативним простором “Часопис”, провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою пояснюють, як працює найдивовижніший та найзагадковіший орган людини – мозок.

Коли: 27 лютого, 19:00.

Вартість вхідного квитка:

early bird registration до 19.02: 150 грн (умови Простору включені)

З 20.02 -  200грн

Для студентів - 120 грн, необхідна попередня реєстрація (вкажіть тип оплати "готівкою" та придбайте квиток на місці після пред'явлення студентського).

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

Зареєструватись або придбати квиток за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram:https://t.me/chasopys - 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus