Події

19 березня, 19:30 Майстер-класи

Майстер-клас Костянтина Коптєлова: “Управління змінами в компанії”

Виживають лише ті компанії, які встигають реагувати на постійні зміни навколишнього середовища. Найважливішим критерієм виживання і процвітання бізнесу є вміння змінюватися і адаптуватися.

Але змінюватися, трансформуватися, впроваджувати інновації складно, страшно і ризиковано. Можна втратити частину персоналу, частину ринку або контроль над бізнесом.

На майстер-класі будемо обговорювати, як управляти змінами в компанії.

А також поговорим про:

  • Планування.

  • Підготовку.

  • Проходження крізь Хаос.

  • Адаптацію до нової реальності.

Але найголовніше - ми зрозуміємо, які зміни варто впроваджувати, а які ні. Які є алгоритми та підходи для інновацій в бізнесі

Про спікера:

Костянтин Коптелов - коуч з PM та Agile, засновник компанії Sverh, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip. Вибудовував управління процесами в ІТ-стартапах, агрокомпаніях, на заводах, в мережах громадського обслуговування. Має досвід роботи в корпораціях з штатом від 5000 осіб. Автор методик структуризації хаосу зростання в бізнесі. Проводить регулярні лекції та майстер-класи з управління проектами та організації бізнес-процесів.

Коли: 19.03, 19:30.

Де: Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість:

200 грн до 18.03

250 грн в день події (напої та солодощі входять у вартість).

Придбати квитки можна онлайн за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram:  https://t.me/chasopys - 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus