Події

16 березня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з брендингу з Іриною Еркан, креативним продюсером та арт-директором

16 березня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі  "Часопис" в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Ірини Еркан, креативного продюсера, арт-директора, графічного дизайнера.

Брендинг:
Як бренд впливає на продажі в бізнесі?
Розвиток вашого бренду і завдання різних фахівців на кожному етапі:
Продукт / Якість / Продажі / Маркетинг / ТМ / Бренд / Креатив / Комунікації / Аналітика /. На якому етапі розвитку бізнесу варто вдаватися до послуг дизайнерів й програмістів?

Креатив і візуальні комунікації:
Де у споживача «кнопка» і як зробити так, щоб креатив «спрацював»? Як використовувати силу креативу, щоб виокремити бізнес поміж конкурентів у свідомості споживача? Як правильно обирати дизайн-партнера?

Web-design:
Як в онлайні впливати на споживача, щоб у них не було іншого виходу, крім як купити у вас? Що потрібно знати про свій бізнес до початку роботи над веб-сайтом, щоб отримати свій проект якісним й Вчасно?

Ви можете протягом консультації провести аудит візуала вашого бренду / дизайну сайту.

Про спікера:

Ірина Еркан - креативний продюсер, арт-директор, графічний дизайнер, володіє студією візуальних комунікації irinaerkan.com, викладач. Володарка більш чим 10-ти українських й міжнародних винагород у сфері реклами й дизайну, в тому числі Grand Awarded Creative Producer за соціальну рекламу / Нью-Йорк, 2015 /, Gold Awarded Creative Producer за соціальну рекламу, премія ООН / Київ, 2016 /.
Досвід в рекламній індустрії 19 років.
Ресурс: www.weberkan.com

Попередня реєстрація обов’язкова.

Перелік всіх експертів тут

Вже записалися: 7
comments powered by Disqus