Події

23 березня, 19:30 Семінар

Семінар Костянтина Коптелова: Гейміфікація в бізнесі

Вперше серйозно з гейміфікацією я зіткнувся, коли до мене в консалтинг прийшов один стартап і попросив навести порядок.

Середній вік співробітників - 24 роки, штрафи і покарання вводити не можна, а дисципліну розвинути потрібно. І тоді я задумався над тим, як перетворити бізнес в гру.

Пропоную вам зустрітися і поспілкуватися над тим, як управляти без покарань, залучаючи людей в роботу, але при цьому не перетворитися в санаторій для співробітників

Ми не будемо пірнати в глибини гейміфікації, але визначимо і візьмемо план-мінімум з цієї сфери, який при впровадженні практично в будь-якому бізнесі збільшить його ефективність.

Про спікера:

Костянтин Коптелов - коуч з PM та Agile, засновник компанії Sverh, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip. Вибудовував управління процесами в ІТ-стартапах, агрокомпаніях, на заводах, в мережах громадського обслуговування. Має досвід роботи в корпораціях з штатом від 5000 осіб. Автор методик структуризації хаосу зростання в бізнесі. Проводить регулярні лекції та майстер-класи з управління проектами та організації бізнес-процесів.

Коли: 23 березня, 19:30.

Де: Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість:

200 грн до 22.03

250 грн в день події (напої та солодощі входять у вартість).

Придбати квитки можна онлайн за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram:  https://t.me/chasopys - 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus