Події

11 квітня, 19:00 , Chasopys Eduspace Креативний простір "Часопис"

Зустріч із Оксаною Лоїк. Це все – Пакистан!

Для тих, хто дивиться новини, Пакистан – це дискримінація жінок та купа потенційних небезпек. Для тих, хто цікавиться світовою політикою – нестабільна ситуація та тероризм. Який Пакистан насправді?

Десь життя мало чим відрізняється від звичного нам. Десь ми можемо їм позаздрити. Подекуди наче провалюєшся на 300 років назад. Деякі чоловіки схожі на афганців, деякі більше на індійців, деякі виглядають як справжні європейці. Частина жінок закриває обличчя, хтось носить європейський одяг та взагалі не дотримується мусульманського етикету.

Є регіони, де взимку температура не опускається нижче 20 градусів, є гірські місця, де ніколи не бачили тепла. В одних місцях ти втрачаєш голову від неземних красот і почуваєшся наче в раю. В інших – потопаєш у морі сміття.

Десь їдеш автобаном з прекрасними гірськими краєвидами, а десь – розбитими дорогами разом з верблюдами, кіньми, ослами та вівцями. Тут на кожному кроці можна прибдати маріхуану, але купівля сім-карти – справжній квест. Шоста країна світу за кількістю населення, але державною мовою зробили урду, яка є рідною тільки 5-ти відсоткам.

У Пакистані варто побувати. У котлі багатовікової історії тут змішались ісламські, індуїстські та буддистські традиції. Від нашарованих цивілізацій залишились прекрасні пам’ятки архітектури. І природа не поскупилась на різноманіття.

Пакистан можна не зрозуміти з першого разу, але його люди зачаровують своєю привітністю, підкуповують гостинністю.

Пакистан для романтиків – це недосяжні виклики. Це, наприклад, друга найвища вершина світу – К2, яка, хоч на цілих двісті метрів нижча за Еверест, але мало кому піддається.

Спікер:

Оксана Лоїк - консультант "My name is Travel".

Коли: 11 квітня, 19:00

Де: Chasopys EduSpace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх, код дверей 340.

Вартість: 150 грн до 10 квітня,

170 грн в день події

Придбати квитки можна за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram- 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus