Події

10 вересня, 19:00 Лекції

Авангард 20 століття, одна з кращих колекцій світу. Музей Пеггі Гуггенхайм у Венеції.

Всіх шанувальників сучасного мистецтва ми запрошуємо здійснити віртуальну подорож до музею Пеггі Гуггенхайм, у Венеції.

Пеггі була рідною племінницею знаменитого колекціонера Соломона Гуггенхайма, і теж захоплювалася колекціонуванням картин своїх сучасників.

Музей її імені знаходиться в особняку на Великому Каналі, де Пеггі прожила 30 років. Цей музей входить в систему музеїв Гуггенхайм. Ми побачимо експозиції особистої колекції Пеггі Гуггенхайм. Нам будуть представлені твори авторів, що працювали в таких напрямках, як модернізм, футуризм, кубізм, сюрреалізм.

Але нас чекає не тільки екскурсія по музею Пеггі Гуггенхайм. Нам відкриється унікальний Код Кандинського - мистецтво Василя Кандинського, одного з найбільших художників 20 століття.

 

Вартість участі 100 грн (умови простору включені)

Інформація про автора

Владимирська Анна Овсіївна

 

Освіта: Уральський державний університет. Спеціальність: "Мистецтвознавець". Досвід роботи: викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Переможець конкурсу "Кращі мас - медіа про кращі бренди" в номінації Золоте перо України в 2001 році.

Авторство: більше 50-ти книг з мистецтва, педагогіки, психології. Книга по мистецтву: «Мистецтво для простих смертних або путівник для нормальних людей» визнана найяскравішим комерційним проектом 2005 року (за твердженням Книжкової Палати Росії).

У 2013 році книги А.Г. Владимирської, за версією журналу «Фокус», увійшли в ТОП-10, найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Вже записалися: 0
comments powered by Disqus