Події

21 вересня, 18:30 Зустрічі

People.ai Meetup: Kubernetes & Continuous Delivery; startup survival

People.ai ❤ Python. We are hiring :)

Американсько-український стартап People.ai радий представити другий із серії мітап,  присвячений всьому, що пов'язано з B2B і Data Science, AI, Machine Learning. Зустріч відбудеться 21 вересня у креативному просторі Часопис (вул. Льва Толстого, 3), початок о 18:30.

Перший мітап відбувся 30 серпня 2017. Rajit Joseph, VP of Product People.ai, розповів про Product Strategy в Creative Quarter. Захід зібрав понад 100 осіб в аудиторії і супроводжувався live стрімінгом у Facebook.

Другий мітап націлений на інженерів, зацікавлених усім, що пов'язано з engineering best practices. Ми обговоримо наш досвід запуску продукту з нуля командою з трьох інженерів, вибору технологій і еволюції проекту з першого рядка коду до розподіленої розробки двадцятьма професіоналами.

Коротко про компанію

Спікери та доповіді

  • Володимир Петров

Провідний розробник (Lead Software Engineer) People.ai, один з перших співробітників компанії.

Пройшов Y Combinator, найпрестижніший стартап-акселератор, який випустив такі компанії як Dropbox, Airbnb і Docker. Пише на Python, C #.

Володимир виступить з доповіддю "How to build a startup and survive". Доповідь буде актуальна для всіх інженерів, зацікавлених у технічній складовій побудови стартапів з нуля.

  • Артем Висоцький

Директор розробки (Director of Engineering) People.ai. Приєднався до компанії у лютому 2017 року з метою очолити розробку сучасної інфраструктури компанії включно із Continuous Delivery. До цього Артем очолював розробку в Connect, social стартапі, який виграв Launch Festival в San Francisco. Раніше був провідним розробником в SugarCRM. Аgile-адепт, Scrum майстер. Пише на Golang, Python, NodeJS.

Артем виступить з доповіддю: "A road to continuous delivery with Kubernetes. Lessons learned ".

Розклад зустрічі:

18:30 - 19:00 відкриття, реєстрація, нетворкінг

19.00 - 19:10 вступне слово і представлення компанії

19:10 - 19:55 - перша доповідь

20:00 - 20:45 - друга доповідь

20:45 - 21:30 - нетворкінг

Мова доповідей: російська, українська

Участь: за умовами Простору ( одна година = 45 грн; гарячі напої та солодощі включено). Кількість місць обмежена, попередня реєстрація обов’язкова за посиланням

comments powered by Disqus