Події

19 вересня, 19:00 Лекції

Цикл «Мистецтво від А до Я» з Анною Владимирською. П'єр Огюст Ренуар

Новий цикл бесід з образотворчого мистецтва мистецтвознавця Анни Владимирської - це усні монографії про Великих художників. У цій серії бесід поціновувачам мистецтва відкриються нові грані біографій і творчості видатних художників, чиї роботи прикрашають музеї світу.

Наш курс дозволить вам більш цілісно побачити у світі мистецтва конкретного Майстра. Відкрити для себе його творчу лабораторію, яка, при уважному вивченні, може виявитися дуже різноманітною: часто кумедною, іноді цинічною, іноді спокусливою, прекрасною або абсурдною.

19 вересня ми поговоримо про художника щастя, про чудового імпресіоніста, про П'єра Огюста Ренуара.

Серед знаменитих художників світу зустрічаються імена, згадка яких відразу викликає душевну радість. Є художники, яких багато хто знає, їх творчості присвячені численні монографії, книги, наукові статті. А є художники, яких просто люблять. Про них теж пишуть, але часом вважають за краще видавати репродукції їх творів, щоб без складних коментарів і спеціальних пояснень читачі і глядачі могли милуватися їх роботами. Такий Ренуар. «Для мене картина ... повинна бути завжди приємною, радісною і красивою, та - красивою! У житті досить нудних речей, не будемо фабрикувати ще нових. Я знаю, важко домогтися визнання того, що живопис може бути дуже великий живописом, залишаючись радісним ». Ренуар

Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі. Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Коли: 19 вересня, 19:00.

Де: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3).

Вартість: 120 грн. (умови Простору включені).

Попередня реєстрація обов’язкова.

Вже записалися: 24
comments powered by Disqus