Події

08 червня, 17:00 , Chasopys Eduspace Зустрічі

Garage Idea для соціального підприємництва. “Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами”

Розриваєтесь між улюбленою справою і роботою? Не уявляєте, як заробляти гроші, допомагаючи іншим? У вас вже є бізнес – хочете дати йому «людське обличчя»? Вам шлях у соціальні підприємці. Робіть перший крок – приходьте на Garage Idea!

Протягом 4 годин на Garage Idea ми:

  1. розберемося, що ж таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.

  2. дізнаємося, які соціальні проблеми найбільше хвилюють киян і мешканців інших  міст України.

  3. поділимось ідеями соцпідприємств або придумаємо на місці.

  4. попрацюємо за динамічною технологією «світове кафе»: пересуваємося від столика до столика, щоб свіжим оком оцінити ідеї інших команд і почути відгуки про свою.

  5. здобудемо шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

Подія буде цікавою для:

  • соціальних стартаперів;

  • власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади;

  • представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;

  • активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;

  • студентів, які думають про власну справу.

Для того щоб потрапити на Garage Idea необхідно заповнити анкету до 4 червня включно. З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих. Упродовж 5-6 червня ви отримаєте запрошення, якщо ваша мотивація до участі в заході була переконливою.

Garage Ideas проходять у червні-липні 2018 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Garage Idea у Києві: Український форум благодійників, ГО “SILab Ukraine”, Chasopys Creative Family та компанія Civitta.

Коли: 8 червня, 17.00 - 21.00.

Де: Навчальний центр Chasopys Eduspace (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 30, код дверей - 340).

Умови участі: усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для вас участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-печиво безкоштовні.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту school@chasopys.kiev.ua або телефонуйте за номерoм +38 093 100 24 41.

comments powered by Disqus