Події

24 липня, 19:00 Зустрічі

Щоденники Cannes Lions: репортаж Ніни Левчук та Даші Зарівної

Фестивалі та конференції — глобальний тренд, наповнений цікавою інформацією та новими знайомствами. Це зачасту ще й винагороди, за якими полюють лідери індустрій або ті, хто мріють стати ними. Це неймовірно красива та авторитетна обкладинка, до якої хочеться доторкнутись. Але що в середині знають не всі.

Нещодавно відбувся Cannes Lions — найвідоміший фестиваль у світовій рекламній та творчій індустрії. Українці також брали у ньому участь і навіть привезли бронзового лева.

А що там насправді і чи дійсно Cannes Lions такий як про нього говорять? Що такого потаємного та особливого в цьому “закритому клубі”?

Відповіді на ці запитання зможемо почути 24 липня в Chasopys.UNIT. Ніна Левчук та Даша Зарівна розкажуть про все що відбувалось на фестивалі. Будемо разом “читати” щоденники #каннськихлевиць: дивитись їх InstaStories, слухати розповіді з перших вуст та ставити найкаверзніші запитання.

Готуйтесь, має бути дійсно гаряче :)

А після — з легким ігристим — попрактикуємось фестивального нетворкінгу.

Спікери:

Ніна Левчук ― керівник Google Marketing Solutions в Центральній і Східній Європі, організатор першої в Україні Women's Empowerment Program від Google, co-founder IT-конференції Elevate Conference.

Даша Зарівна ― засновник та CEO проекту про IT-бізнес та стартапи Vector Media, co-founder IT-конференції Elevate Conference та засновник благодійної нетворкінг-платформи Charitum.

Де: Chasopys.UNIT, вул. Дорогожицька, 3

Коли: 24 липня, 19:00

Вартість: 250 грн (умови Простору включені)

Увага, кількість місць обмежена.

Квиток необхідно придбати за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus