Події

10 жовтня, 19:00 , Chasopys Eduspace Майстер-класи

Лекція PROFI. Сторітеллінг: як писати історії, які дочитають до кінця

Уміння писати легко і цікаво цінне особливо сьогодні, коли всі розчиняються в інформаційному шумі і гостро потребують правильної і здорової «їжі для розуму». Ще важливіше - написати таку історію, яку не тільки дочитають до кінця, а прочитають, як-то кажуть, на одному диханні. Про те, як писати такі історії, де шукати натхнення і теми, за допомогою яких письменницьких прийомів захопити читача ми поговоримо 10 жовтня під час нашої зустрічі.

Майстер-клас буде корисний тим, хто хоче навчитися писати захоплюючі тексти або ж тим, хто вже пише і покращує свій письменницький навик.
Ми щиро вважаємо, що даний майстер-клас в епоху цифрового сторітеллінгу буде корисний усім!

Про що піде мова:
• Як вибрати вдалу і цікаву тему історії
• Як створювати захоплюючий сценарій подій
• Як написати «читабельний» текст
• Хто такий «правильний» герой
• Як продати історію ЗМІ
І багато корисних Лайфхаків!

Майстер-клас проводять:
Уляна Кулікова - керівник бізнес школи Profi Space, Керівник проекту Profi Fashion. У минулому Уляна має великий досвід роботи в реальному бізнесі (міжнародна економіка). На даний момент - автор семінарів і навчальних програм, як для українського, так і для зарубіжного ринку (ОАЕ, Нідерланди, Польща). Колумніст провідних видань Forbes, Segodnya, Бізнес, PINK Magazine, XXL, Обозреватель.
Ірина Чернявська - професійний журналіст з великим досвідом роботи в провідних ЗМІ України (понад 15 років). Заступник головного редактора тижневика БІЗНЕС. Багаторазовий переможець міжнародного журналістського конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание». Автор безлічі публікацій на професійні теми. Тренер бізнес-школи PROFI Space.

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30 (3 поверх, код 340)
Коли: 10 жовтня, 19:00 – 21:00
Вартість: до 26.09. - 300 грн з 27.09 до 09.10. - 350 грн та в день події 400 грн.

Увага! Кількість місць обмежено.

Придбати квиток необхідно за посиланням: https://2event.com/uk/events/1537508

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

comments powered by Disqus