Події

24 жовтня, 19:00 , Chasopys Eduspace Воркшоп

Просування культурних подій

24 жовтня у Chasopys.Eduspace відбудеться лекція від Creative Management Camp з практичними кейсами та порадами щодо просування культурних подій.
Найстрашніший сон організатора, що на його захід ніхто не прийшов. Щоб уникнути такого, важливо вміти розповідати про свої події аудиторії та журналістам. До речі, видання теж зацікавлені писати про культуру, але їм треба пропонувати цінний контент та ширші формати інформприводів, ніж простий прес-реліз. Не завжди культурні проекти нікому не цікаві, іноді про них мало розповідають й самі організатори. Крім того, події різного масштабу постійно конкурують за увагу людей. Тільки в Києві у вікенд може відбуватись сотні заходів.
Як привернути увагу до заходу та розказати про нього?

Валерія Котляренко, спеціаліст з комунікацій, допоможе розібратись у нюансах промоції культурних подій. Адже встигла попрацювати з різними форматами: від фестивалів до гучних вечірок, від кінопоказів до зустрічей із зірками. Валерія супроводжувала такі відомі проекти як фестиваль Z-Games, Hedonism Festival, “Южный Берег Киева”, SVOEkino та інші.


Про що поговоримо:
- що таке стратегія просування і з чого почати
- як комплексно має працювати PR і маркетинг
- які інструменти використовувати для просування події і як їх використовувати
- як донести своє повідомлення до аудиторії
- як притягнути і зберегти аудиторію, коли вона одна, а вибір - величезний
- як бути присутнім у медіа та визначити пріоритетні
- що таке інформ партнерство
- як виглядає нативний контент
- як подолати кризисні ситуації за допомогою медіа і не тільки
- що допоможе проаналізувати результат, які існують метрики


На прикладі українських та міжнародних кейсів побачимо, що PR і маркетинг — це система логічних заходів та дій, що допомагає збільшити аудиторію та створювати навколо події історії.

Про Creative Management Days:
Це освітній спецпроект від програми для менеджерів культури Creative Management Camp у партнерстві з Креативним простором Часопис. Перша серія івентів відбудеться з 11 серпня до 12 грудня. Проект включає дискусії, воркшопи та практичні лекції. Раз на три тижні ми зустрічаємось у Часописі, щоб вивчати кейси культурних ініціатив та інструменти менеджменту, знайомитись із засновниками та кураторами відомих проектів. Це майданчик для тих, хто вже працює у культурній сфері, створює власні проекти та організовує заходи; бажає розібратись, як працюють творчі індустрії.

Коли: 24 жовтня, 19:00 — 21:00
Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх (код 340)
Вартість: 200 грн до 19.10, з 20.10 -250 грн

 

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

 

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

comments powered by Disqus