Події

31 жовтня, 19:00 , Часопис Зустрічі

"Відверто про… Досвід перших”. Зустріч з Максом Яковером

31 жовтня о 19:00 у Креативному просторі “Часопис” в рамках проекту “Відверто про… Досвід перших” відбудеться зустріч з Максом Яковером, СЕО та керівним партнером інноваційного парку UNIT.City, засновником компанії Chasopys Creative Family.


У ході зустрічі ви дізнаєтесь:
- Як розвивати підприємництво в українських реаліях.
- Як створити власний бізнес: пройдемо разом шлях від створення ідеї до її реалізації.
- Як все встигати. На досвіді спікера ми дізнаємося, яким чином йому вдається водночас розвивати власний бізнес, створювати масштабні проекти та брати участь у марафонах.

Про спікера: після завершення навчання у КПІ Макс Яковер 10 років присвятив роботі в ІТ. Чотири роки поспіль очолював департамент ІТ та зв’язку Київського метрополітену. Після отримання ступеню МВА в KMBS заснував власну справу – креативний простір «Часопис». Опісля він став співзасновником проекту DreamKyiv.com та партнером проекту «Интересный Киев». У 2015 році разом зі своїм партнером Максом Бахматовим розпочав роботу над відновленням ВДНГ і за два роки вони досягли відчутних успіхів. Нині Макс Яковер ー СЕО, керівний партнер інноваційного парку UNIT.City, співзасновник та член стратегічної групи Radar Tech.

Модератор зустрічі: Ірина Чернявська - співзасновник проекту «Відверто про… Досвід перших», професійний журналіст (17 років), екс-заступник головного редактора журналу БІЗНЕС, експерт з комунікацій, тренер бізнес-школи Profi Space. Багаторазовий переможець Міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание».

Формат події передбачає Q&A сесію, а автори трьох найкращих запитань отримають подарунки від Макса Яковера.

Коли: 31 жовтня, 19:00-21:00.
Де: Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого, 3.
Вартість: 200 грн до 24.10, 250 грн з 25.10 (Умови Простору включені).

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно онлайн завчасно.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

 

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

 

comments powered by Disqus