Події

31 січня, 19:00 , Chasopys Eduspace Майстер-класи

Мрій. Плануй. Здійснюй. Як перестати відкладати все на потім?

Кожен з нас час від часу замислюється над змінами в своєму житті, мріє про нові можливості, нову роботу, власний бізнес, вищий дохід, щирі стосунки, підтримуюче оточення, струнку фігуру та багато іншого. Хтось про це мріє багато років, а хтось втілює свої мрії в життя сьогодні.

Новий рік – здавалося б, це чудовий час для того, щоб нарешті почати щось робити інакше – прокидатися раніше, робити зарядку, займатися спортом, вчити англійську, змінити роботу, відкрити свій проект, більше подорожувати, “ваш варіант”. Але все ніяк? Тоді запрошуємо відвідати наш майстер-клас та нарешті перестати відкладати все на потім.


Розберемо наступні питання:

 • чому я відкладаю щось в своєму житті?
 • “пастки” в які я попадаю кожного дня – які вони та що з ними робити?
 • що мене зупиняє зараз насправді?
 • стратегії поведінки – на що мені варто звернути увагу?
 • що мені варто змінити?
 • де взяти енергію на реальні зміни в житті?


Майстер-клас для вас, якщо час від часу ви ставите собі питання:

 • що заважає мені жити та мати те, що хочеться насправді?
 • як нарешті зрушити з того місця, де я зараз?
 • як почати робити перші кроки в напрямку своєї мрії?
 • як після перших кроків не “закинути” нові звички та дії?
 • як продовжити свій рух в тому напрямку, який є важливим та бажаним?

 

Ви отримаєте розуміння того, чому ви відкладаєте щось в своєму житті. Також буде багато теорії та практичних завдань. Детально розберемо причини та наслідки бездіяльності та почнемо робити саме те, що ви хочете без відкладань.


Спікер:

Катерина Вольська (Kateryna Volskaya) – сертифікований коуч, бізнес-тренер, мотиваційний спікер, власник HR компанії UniSkill та співзасновник проекту Be Inspired.


Коли: 31 січня з 19:00 до 21:00

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх (код 340).

Вартість: 250 грн до 25.01, 300 грн – після 26.01.

 

Увага! Кількість місць обмежено.Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

P.S. Якщо ви думаєте, що варто вже щось змінити, то вже дійсно варто! І почати ви можете зараз. Або ви можете відкласти цей івент у вкладенні на потім ☺


Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на

квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

 

comments powered by Disqus