Події

06 лютого, 19:00 , Chasopys.UNIT Лекції

Лекція Олеся Манюка "Китайська культура управління"

Китайський бізнес стрімко розвивається, китайський ринок приваблює іноземних підприємців, а його правила й особливості вивчаються у бізнес-школах світу. Конкуренти задаються питанням як китайським компаніям вдається бути більш енергійними й значно проворнішими, ніж більшості західних корпорацій.
Секрет такої успішності ховається в особливостях китайської культури управління бізнесом.
Як вона впливає на успішність компанії, робить її першопрохідцем та сприяє швидкій експансії ринку? Які системи менеджменту Китаю можуть запозичити українські компанії та як це вплине на їх ріст?

Відповіді на ці та інші запитання ви отримаєте 6 лютого на лекції Олеся Манюка "Китайська культура управління бізнесом".

Разом дізнаємось:

  • Що таке китайська філософія мистецтва керування (або "користь без користі") та як вона працює?
  • Основи принципу дiï - протидiï як підґрунтя мистецтва керування.
  • Які існують стратегії керування?
  • Який сучасний стан китайського мистецтва стратегiï? Що варто запозичити сьогодні аби стати успішним вже завтра.


Спікер:
Олесь Манюк - особистий учень майстра тайцзи-цюань лінії Ян Ван Сяо Вейцзя, консультант з випереджаючих досліджень в консалтинговій компанії Jansen Capital Management, кандидат філософських наук.

Коли: 6 лютого, 19:00-21:00
Де: Chasopys.UNIT, вул. Дорогожицька, 3 (будівля В2 на території UNIT.City, зупинка "Мотоциклетний завод")
Вартість: 250 грн.

Увага! Кількість місць обмежено, діє попередній відбір.
Для участі в лекції заповніть форму за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

 

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus