Події

02 лютого, 19:00 Майстер-класи

Віталій Голомб. Як зробити продукт, в який закохуються користувачі.

Як створити продукт, в який закохуються користувачі - Майстер клас для  firsttime” засновників стартап компаній.

Стартапи, засновники, підприємці – всім нам відомо, що стартап це експеримент, спрямований на пошук працюючої бізнес моделі. Саме тому «first time» засновникам стартапів, необхідно буквально «вистрибувати зі штанів» щоб опанувати безліч необхідних навичок для побудови успішного продукту і компанії.

Цей майстер клас та Q&A про те, як найоптимальніше спрямувати свій час та зусилля для досягнення максимальних результатів – побудові продукту, що вирішує «болючу проблему» для великого ринку, і таким чином почати будувати бізнес з великим потенціалом, що притягуватиме увагу партнерів та інвесторів.

Це не зовсім майстер-класс – це сессія відповідей, порад від успішного підприємця та інвестора. Будь ласка приходьте підготовленими: підготуйте питання, бізнес картки, будьте готові презентувати свій проект протягом 30 сек.

Про спікера:

VitalyM. Golomb, народжений в Україні, та вихований у Кремінієвій Долині підприємець, інвестор, ментор, спікер та автор книжок і статей для\ про стартапів. Віталій розпочав свій підприємницький шлях  у 13 років, коли став найомолодшим спеціалістом в истории Kinkos. Заснував декілька успішних компаній. На сьогоднішній день є засновником та CEOofKeen/PrintMo, маркеплейс для друку. Водночас Віталій є Генеральним Партнером СССFund, співзасновником та продюсером StartupAddVenture conference, ментором найвідомішого Акселератора - 500 Startupsта ряду інших міжнародних акселераторів більше ніж в 20 краінах світу. Першу частину книги для зановників можна отримати за: www.founderco.com.

Вартість участі за умовами Простору. (42 грн.год/21 грн.год)

Вже записалися: 47
comments powered by Disqus