Події

29 серпня

Міжнародне стартап-змагання Seedstars World для проектів посівної стадії з країн із зростаючими ринками, повертається в Україну!

Цієї осені, Seedstars World проведуть змагання у трьох містах України — 29-30 вересня у Львові (в рамках IT Arena 2017), 6 жовтня в Одесі (в рамках інвестиційної конференції Odessa 5t), 13 жовтня в Києві та визначать всеукраїнського переможця на фінальному змаганні в Києві 7 грудня в рамках Seedstars CEE Regional Summit. Переможець поїде на фінальну стадію змагання у Швейцарію.

Головна мета змагання — розвивати зростаючі екосистеми, підтримуючи та інвестуючи у підприємництво.

«Наша місія — впливати на життя людей із країн зі зростаючими ринками, завдяки підприємництву та технологіям» — зазначає Igor Ovcharenko, business developer Seedstars.

Керуючись даною метою, Seedstars World поширили змагання більш ніж у 65 країнах світу у 2016 році, в порівнянні з 36 країнами у 2014 і 50 країнами у 2015. У 2015 році переможцем змагання Seedstars World в категорії Travel Track стала команда українського проекту Trip My Dream. А у 2016 році команда українського проекту GLASH стала переможцем головної премії на Всесвітньому Саміті у Швейцарії.

Критерії для участі:

1. Стартапи на початкових стадіях розвитку, які існуюсь не більше двох років.

2. Проект отримав інвестицій меньше ніж $500,000

3. Наявність MVP (Minimum Viable Product) — тобто проект повинен мати демо версію.

Цього року Seedstars World зосередить увагу на стартапах зі сфер: Fin-tech, Ed-Tech, Healt-Tech, Agri-Tech.

Подати заявку на участь у змаганні:

Львів до 20 вересня - https://itarena.ua/call-for-startups/

Одеса до 22 вересня - http://bit.ly/ssw17_odessa  

Київ до 8 жовтня - http://bit.ly/ssw17_kyiv

При реєстрації введіть промокод:

Одеса - SSW_Odessa_2017

Київ - SSW_Kyiv_2017

Фінальне змагання 7 грудня в Києві в рамках СЕЕ — http://bit.ly/ssw17_cee  

Усі пітчі проходять англійською мовою.

Генеральні партнери Seedstars World у 2017 році – Seedstars, Omidyar Network. Генеральний партнер проекту в Україні – Креативний простір "Часопис", посольство Швейцарії в Україні. Локальні партнери проекту у 2017 році – IT Arena 2017 у Львові, інвестиційна конференція Odessa 5t в Одесі та Креативний простір "Часопис" в Києві. Головний офіс Seedstars World знаходиться в Женеві, Швейцарія. Проект підтримується венчурною компанією Seedstars.

comments powered by Disqus