Події

11 серпня

Сучасне мистецтво - провокація чи новий щабель культури? Авторський курс Анни Владимирської

Усім, хто сьогодні цікавиться образотворчим мистецтвом, приходила в голову думка: як розуміти сучасне мистецтво? Як відрізнити справжнє мистецтво від непристойності і вульгарності? Які проблеми розкриває або вирішує сучасне мистецтво і чи покликане воно нас чогось навчити?

Даний курс, розроблений відомим мистецтвознавцем Анною Владимирською, покликаний пояснити всі його ключові напрямки, групи, школи та окремих персонажів - визначаючих те, що ми називаємо сучасним мистецтвом.

У коло нашої уваги увійдуть всі значущі майстри візуального мистецтва за останні 150 років: від неймовірного Пабло Пікассо до зірок сучасного авангарду - Деміена Хьорста, Джеффа Кунса і Бенксі.

Курс стартує 1 вересня 2015. Заняття проходитимуть щовівторка о 19:00 в креативному просторі "Часопис", зал "Толкова".

Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі.

Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

УВАГА! Відтепер ви маєте можливість придбати абонемент на відвідання лекцій, отримавши таким чином знижку 10%:

- 5 лекцій строком на 2 місяці тепер коштуватиме 675 грн. замість 750 грн.

- 9 лекцій строком на 3 місяці - 1215 грн. замість 1350 грн.

Придбати можна на рецепції "Часопису".

За анонсами лекцій слідкуйте тут

comments powered by Disqus