Стравопис

Ми представляємо наш «Стравопис» - якісні та корисні страви. Свіжі салати, бейгли та неймовірно смачні десерти безпосередньо у просторі.

Щоранку кожна страва готується з-під ножа з найсвіжіших та якісних продуктів та доставляється за кілька хвилин.

Бейгли - це культова нью-йоркська страва, що заслужила визнання як корисне та здорове харчування.

 

Дієтичні (без молока та яєць!) булочки випікаються безпосередньо перед приготуванням та начинки. Тож представляємо до Вашої уваги: 

Бейгл з солоним лососем, сиром «Філадельфія», огірком та салатом.

Бейгл з моцареллою – класичний італійський склад: моцарелла, соус песто, томати, сир «Філадельфія»,  і, звичайно, руккола.

Бейгл з шинкою, сиром «Філадельфія», салатом та томатами.

Наші салати задовольнять вимоги найвибагливіших гостей!

Салати «Цезарь» та «Грецький» не лише приготовлені за класичною рецептурою, а й з найсвіжіших та  найякісніших продуктів, і, спробувавши їх одного разу, у вас буде ще одна причина відмовитися від звичного офісу та працювати у «Часописі».

Всім, хто смакував каву у нашому просторі відомо – кращої кави в місті немає. Тепер можна те саме сказати і про десерти.

«Наполеон»  та «Чизкейк». Про них  можна говорити безкінечно, але варто спробувати, і тоді переговори після кави-брейку з десертом будуть результативнішими, а побачення –  романтичнішим.

Креативний простір «Часопис» відтепер не лише місце зустрічі, роботи та якісного відпочинку, а й найсмачніших трендів міста.

Ласкаво просимо і смачного!