Події

09 квітня, 17:00 Майстер-класи

Практичний майстер-клас Олексія Бессонова на тему: “Як підвищити IQ”

9 квітня о 17:00 запрошуємо вас на майстер-клас Олексія Бессонова, присвячений темі підвищення IQ.

Олексій - директор і тренер Центру розвитку пам'яті “Школа Ейнштейна” в Харкові, рекордсмен “Книги рекордів Гіннеса” з запам'ятовування інформації.

Середній IQ жителя України - 97 (для порівняння: у японців він дорівнює 105, у кубинців - 85, а в Нігерії 67). І хоча експерти вважають, що цей показник зростає на 3% за десятиліття, ви можете прискорити і почати наздоганяти японців прямо зараз. Або хоча б з 9-го квітня.

Ваш IQ, тобто коефіцієнт інтелекту, - це наукова оцінка розумового розвитку за допомогою тестів, яка вимірює ваші здібності вирішувати проблеми, здатність до сприйняття уявних образів, пам'ять, загальні знання і інші можливості. Незважаючи на те, що є деякі обмеження вродженого розумового розвитку, останні дослідження показали, що рівень інтелекту можливо підвищити. На майстер-класі буде представлено способи як це зробити.

Але спочатку вирішіть для себе, що саме вам потрібно: поліпшити свій інтелект або IQ - індекс інтелекту. Адже це зовсім різне. Протягом майстер-класу буде розглянуто, як збільшити обидва показники.

До проходження майстер-класу бажано пройти тест на IQ для визначення свого рівня. Рекомендуємо зробити це тут або тут

Знайомтесь з ведучим майстер-класу тут

Вартість участі: 100 грн (умови Простору включено)

Оплата на місці перед подією.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Вже записалися: 21
comments powered by Disqus