Події

23 липня, 19:00
Інвестування - хіт сезону АБО як вкладати у майбутнє

Вміння приймати рішення тут і зараз, з прогнозом на декілька років, - важлива риса ділової людини.

Як розвинути в собі ці здібності?

Запрошуємо 23 липня на зустріч з підприємцем Адрієм Тяжловим, щоб розібратись, чим відрізняється побутове повсякденне мислення від мислення інвестора.

26 липня, 10:00
Індивідуальні консультації з фінансових питань та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором компанії FinAssistant

Щоп’ятниці з 10:00 до 13:00 ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.


Вже записалися: 3
27 липня, 10:00
Фінансова грамотність для підприємців

Керування фінансами далеко не проста та дуже відповідальна справа. У керівника, який не розуміє основні фінансові процеси, немає шансів грамотно оцінити ситуацію, коли щось піде не так.

Саме тому пропонуємо присвятити один день для того, щоб розібратись з темою фінансів та, більше того, полюбити цю сферу.

07 серпня, 19:00
Дмитро База: “Дизайн для чайників та з чим його заварювати?”

Дизайн ще ніколи не був таким важливим в бізнесі, культурі, світі — як сьогодні.
Фокус користувачів та звички змінюються з кожним днем. Якщо раніше було необхідно 8 секунд, щоб привернути увагу до вашої пропозиції - то сьогодні цифра складає близько 3-ох секунд! В нових реаліях брендам необхідно вирізнятись. І вірним помічником у цьому є дизайн.

Чому візуальні комунікації такі важливі і як з ними працювати дізнаємось вже 7 серпня разом з Дмитром База, арт-директором Quadrate 28 Corp.