Події

27 вересня, 10:00
Індивідуальні консультації з фінансових питань та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором компанії FinAssistant

Щоп’ятниці з 10:00 до 13:00 ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.


Вже записалися: 3
03 жовтня, 19:00
Анна Чаплигіна "Самопрезентація 2.0: поведінка в бізнесі"

Шанс на помилку в ділових переговорах коштує дорого. І залежить він не тільки від ваших професійних компетенцій, але від вміння заручитися підтримкою співрозмовника, викликати довіру і домовитися.

3 жовтня запрошуємо на другу лекцію з Анною Чаплигіною "Самопрезентація 2.0: поведінка в бізнесі".

08 жовтня, 19:00
Інтерактивна лекція Сергія Андрусенко «SPEAK ENGLISH як носій мови»

Зараз без англійської мови нікуди. Вона необхідна скрізь. Її вчать всі, але ... не всі вивчають!
Вважається, що в дорослому віці освоїти вимову носія неможливо, її опановують одиниці. Цьому є нейрофізіологічне пояснення - починаючи з певного віку наш мозок не чує, що ми вимовляємо насправді. Ми не можемо навчити іноземця говорити без акценту «Я тебе люблю», вони кажуть: «Я тебйе льюблью». Ми не чуємо, які звуки вимовляємо і самі.
Сергій Андрусенко розробив спеціальну нейрометодику для вирішення цього завдання. На інтерактивній лекції дізнаєтесь як тренувати слух на розуміння живої мови і як швидко напрацювати вимову носія.

10 жовтня, 19:00
Валерій Пекар «Куди рухається світ та що чекає Україну в майбутньому»

Як не з'їхати з глузду, читаючи світові та українські новини? Наскільки країна готова до глобальних викликів? Що конкретно могли б зробити ми, громадяни? Весь світ та Україна опинилися у схожих обставинах — перед бар'єром розвитку, який складно подолати. Тільки у нас власний бар'єр, а світ стоїть перед іншим. Тож нам доведеться долати два.

Щоб зрозуміти глобальну картинку, залишатись в контексті змін та вірно реагувати на сценарії майбутнього, запрошуємо 10 жовтня на НОВИЙ семінар Валерія Пекаря «Куди рухається світ та що чекає Україну в майбутньому».

14 жовтня, 19:00
Костянтин Коптелов: "Як побудувати самоорганізуючі команди, орієнтовані на результат"

Компанія досягає успіху, коли її команда віддана цілям та розділяє цінності організації. Ви вже задумувались - а в чому полягають секрети ефективної команди?

14 жовтня разом з Костянтином Коптеловим розберемось як організувати роботу так, щоб команда працювала на результат, а не "заради галочки".

15 жовтня, 19:00
Валерій Пекар: “Еволюція мислення, лідерства та управління”

Інтегральна динаміка — красива й ефективна модель еволюції мислення, лідерства та управління, що описує розвиток психосоціальних систем різного масштабу: людина, компанія, народ, людство в цілому.

15 жовтня ми знову зустрінемось з Валерієм Пекарем у Chasopys.UNIT та поговоримо про те, як зрозуміти і змінити себе, організацію та країну.

22 жовтня, 19:00
Email Foundation або нові правила бізнес-листування англійською

Попри всі старання, а місцями і агресію месенджерів, імейли залишаються домінантним засобом бізнес комунікації. Але навички імейлів у багатьох зводяться до Just a short reminder about… та Thanks in advance.

Імейли працюють на вас та приносять profit тільки якщо вони написані “живою” сучасною бізнес-англійською.

Тож запрошуємо 22 жовтня на зустріч із бізнес-тренером Іванною Табачук, щоб розглянути безліч language hacks та реальних кейсів.

24 жовтня, 19:00
Анна Чаплигіна "Самопрезентація 3.0: за діловим обідом або кава-паузою"

Ділові переговори і нові знайомства проходять не тільки в офісі. А часто навіть за обіднім столом або кава-паузами під час бізнес-конференцій. Як не зіпсувати про себе враження під час трапези?

24 жовтня відбудеться третя лекція Анни Чаплигіної з циклу "Самопрезентація".

14 листопада, 19:00
Анна Чаплигіна «Самопрезентація 4.0: діловий дрес-код від футболки до костюма»

Як залишатися собою і при цьому використовувати одяг як інструмент собі на благо?

14 листопада запрошуємо на лекцію Анни Чаплигіної "Діловий дрес-код від футболки до костюма"