Події

24 квітня, 19:00
Лабораторія плейбек-театру

Будемо досліджувати себе в команді, відчувати один одного, ділитись емоціями та відгукуватись на пропозиції. Приходьте!

Вже записалися: 0
24 квітня, 19:30
Кремнієва долина й Україна: як отримав $4 000 000 від Intel Capital випускник київської школи, й що може бути спільного між школярами в Україні та інженерами Apple чи Тesla

24 квітня до креативного простору “Часопис” завітають Юрій Панчул, старший інженер команди розробки мікропроцесорного ядра MIPS І6500 в Imagination Technologies та Світлана Хутка,гостьовий дослідник, професор іі Fulbright Scholar Стенфордського університету. 

Вже записалися: 23
25 квітня, 19:00
Нейромаркетинг: емоції як інструмент управління

25 квітня в Chasopys Eduspace  разом з Юлією Каменєвою  розглянемо: що стоїть за словом «нейромаркетинг»; як можна використовувати емоції в просуванні продуктів та ідей; чому є більш «впливові» і менш «впливові» емоції, як їх розрізнити та інші цікаві питання.

25 квітня, 19:00
Курс Анни Владимирської «Психологія мистецтва». «Галерея Уффіці»

25 квітня о 19:00 ми поговоримо галерею Уффіці - один із найбільш великих і найвідоміших художніх музеїв Західного світу.

Вже записалися: 20
25 квітня, 19:30
Уве Поом. Як потрапити у Стенфорд, якщо ви народились в Україні?

25 квітня до креативного простору «Часопис» завітає Уве Поом – стратег та фандрейзер IT-школи Beetroot Academy. Уве запевняє: великі школи це не щось містичне, наче Хогвартс. Вони існують у нашому вимірі і шанс потрапити туди є у кожного!

26 квітня, 19:00
Як українському стартапу отримати фінансування в Європі

 Курс на зближення з ЄС відкрив для українського бізнесу нові можливості фінансування, і їхня кількість невпинно зростає.  Експерти компанії CIVITTA  поділяться успішним досвідом залучення фінансування для українських інноваційних малих та середніх підприємств через програму Горизонт 2020.

26 квітня, 19:00
Пошук і перевірка бізнес-ідей. Тренінг для жінок, які планують почати власну справу.

26 квітня разом із Ольгою Ільюхіною, Директором з розвитку бізнесу комунікаційної агенції GARLAND, підберемо найкращі бізнес-ідеї для жінок, познайомимося з маркетинговими ефектами їжака та довгого хвоста і поєднаємо маркетинг з психологією.

27 квітня, 20:00
Startup Crash Test #74

Друзі, наступний Startup Crash Test #74  відбудеться 27 квітня о 20:00, у Креативному просторі Часопис.

28 квітня, 10:00
Консультації із експертом, аналітиком в області управління проектами Володимиром Нікуліним

28 квітня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від незалежного експерта, тренера, аналітика в області управління проектами Володимира Нікуліна.

Вже записалися: 0
28 квітня, 10:00
Консультації з юристами компанії «Axon Partners»

Кожної п'ятниці, з 10:00 до 13:00 кожен гість "Часопису", кому потрібна правова підтримка ІТ-компаній та стартапів, зможе легко отримати її від юристів компанії «Axon Partners».

Вже записалися: 2
28 квітня, 20:00
Kiev Fintech SCT #2

Fintech SCT Kiev - регулярна міжнародна офлайн платформа для технологічних FinTech стартапів і представників бізнесу в фінансовому секторі.

13 травня, 18:00
Ukraine Discovery Tour. Social engine: the Ukrainian way

В рамках Ukraine Discovery Tour, 13-го травня о 18:00 у креативному просторі Часопис відбудеться відкрита дискусія англійською мовою на тему Social engine: the Ukrainian way за участі Романа Рубченка, Романа Зінченка, Олександра Акименка, Андрія Сорохана, Ірини Прокоф’євої та Анни Солоїд.

15 травня, 19:00
Маркетинг для малого бізнесу: як підібрати потрібну команду й успішно просувати свій продукт

15 травня до Часопису завітають співвласниці брендингової агенції Prorizni Яна Юхименко та Анастасія Марушевська.

16 травня, 19:00
Лекторій з нейронаук BRAINY. Психосоматика - нейропсихофізіологія процесу

Які існують міфи і стереотипи про психосоматику, чому вміння розуміти своє тіло являється необхідним для здоров’я? Ці та інші питання 16 травня о 19:00 у Часописі розкриє медичний психолог Євгенія Ігрунова - лікар та практикуючий психотерапевт.

17 травня, 19:00
Лекція "Profi". Переговори для нового покоління

17 травня разом з Катериною Ластенко, тренером бізнес школи  "Profi",  ми поговоримо про те, як краще розуміти один одного і як вести результативні переговори з представниками різних поколінь.

18 травня, 19:00
Майстер-клас Вікторії Єсауленко. Клієнт у фокусі: ефективно, результативно, прибутково

18 травня в Chasopys Eduspace відбудеться майстер-клас Вікторії Єсауленко, директора з маркетингу ЮФ "Астерс", журналіста, бізнес-тренера, автора блогу "Жіночі секрети в PR технологіях".

20 травня, 16:00
Воркшоп. Інноваційність: магія інсайту vs керований менеджмент творчого процесу

20 травня в рамках воркшопу ми розберемо етапи творчого  процесу як шлях до інноваційного рішення, технологію творчого процесу та методику вирішення творчих завдань та протестуємо власні творчі здібності.

26 травня, 19:00
HubHubHub.com. Віртуальна і доповнена реальність: що нового

26 травня платформа HubHubHub.com організовує чергову зустріч з Virtual Reality and Augmented Reality з метою обміну досвідом та обговорення нових технологічних і бізнес-трендів.

30 травня, 19:00
Лекція Profi «Писати просто: як писати цікаві статті»

Вже 30 травня о 19:00 у Креативному просторі "Часопис" відбудеться лекція Profi з елементами тренінгу, яка допоможе вам успішно реалізовуватись в особистій і професійній діяльності. 

06 червня, 20:00
Automotive Startup Crash Test #2

6 червня відбудеться другий Automotive Startup Crash Test. Це перша можливість розповісти про свій проект, отримати відгуки та рекомендації від інших учасників, знайти партнерів і співробітників.