Події

25 липня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Facebook для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Бажаєте дізнатись більше про можливості та сучасні тренди Facebook, які допоможуть вам перетворити цю платформу на потужний та ефективний інструмент розвитку й просування бізнесу? Тоді ми чекаємо на вас на лекції Катерини Дунаєвої «Основи Facebook для бізнесу».

26 липня, 19:00
Право літати. Захист для пілотів дронів

26 липня в Креативному просторі Часопис відбудеться публічне обговорення юридичної захищеності оператора дрона.

27 липня, 19:00
Chessopys Summer Club: тренування та міні-турніри з шахів у Часописі

Щочетверга з 27 липня по 31 серпня з 19:00 на вас чекає Володимир Хлепитько, досвідчений тренер з гри у шахи, засновник Wisdom Chess Club. Плануються як турніри, так і тренування. Рівень вашої гри у шахи немає значення.

27 липня, 19:00
Семінар: Кримінальне переслідування ІТ компаній і не тільки за спеціальні техзасоби. Причини, ризики та способи юридичного захисту

Про нове розуміння причин, ризиків та способів захисту від кримінального переслідування за незаконне поводження з техзасобами негласної (прихованої) фіксації інформації розкажуть партнери Адвокатського об’єднання “Ореховський та Коломієць” на семінарі у Часописі.

28 липня, 10:00
Консультації з юристами компанії «Axon Partners»

Кожної п'ятниці, з 10:00 до 13:00 кожен гість "Часопису", кому потрібна правова підтримка ІТ-компаній та стартапів, зможе легко отримати її від юристів компанії «Axon Partners».

Вже записалися: 0
28 липня, 10:00
Консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

27 липня  з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 0
29 липня, 16:00
Skills Course. The Art of Small Talk

If you have learnt English well enough to have a decent conversation with your overseas employers and colleagues, but still not sure what to talk to them apart from work and business matters, join us for our informative and entertaining 4-hour seminar to boost your Small Talk skills by learning and practising them on the spot!

30 липня, 18:00
Запашне Літо. Перфоманс плейбек-театру "Люди"

Запрошуємо вас на літній перфоманс плейбек-театру "Люди" 30 липня о 18:00 в креативному просторі "Часопис"

Вже записалися: 0
03 серпня, 19:00
Євген Іхельзон: Індія, яку ми ще не знали

3 серпня у ході 2-годинної розмови ми дізнаємося багато нового про країну, економіка якої зростає на  6-8% в рік протягом десятиліття, про нові швидкісні поїзди, фантастичну внутрішню авіацію, розвиток комунікаційної інфраструктури, приголомшливі природні парки, які забезпечують охорону рідкісних тварин.

Вже записалися: 18
10 серпня, 19:30
Семінар: Як вибрати CRM / PM / ERP систему (як автоматизувати бізнес)

10 серпня в Chasopys EduSpace на семінарі ми розберемося з тим, які бувають системи автоматизації, коли вони потрібні, а коли завдають шкоди, як сформувати критерії для вибору найбільш адекватної для вас, з чого почати впровадження.

19 серпня, 09:00
Дводенний інтенсив на тему "Соціальні інновації в креативній сфері"

19-20 серпня в навчальному центрі Chasopys Eduspace відбудеться дводенний інтенсив з соціального підприємництва та креативної економіки.

22 серпня, 19:30
Семінар Костянтина Коптелова: Чому Agile не працює

22 серпня в Chasopys Eduspace  ми поговоримо про помилки, які не дають вам зробити компанію гнучкою та що можна зробити, щоб прискорити перехід.