Події

27 лютого, 19:00
Валентин Яроменко: “Купують у тих, хто продає АБО як полюбити продажі?”
  • Як створити відділ продажів правильно?
  • Яким має бути продавець і хто він в компанії?
  • Рекламний бюджет та чи варто витрачати його взагалі?
  • Що вам потрібно знати про продажі, щоб не втрачати клієнтів, а навпаки?

27 лютого запрошуємо на лекцію Валентина Яроменка, де дізнаємось як полюбити та ПРОСТО організувати продажі в своїй компанії.

27 лютого, 19:00
Костянтин Коптелов: "Як бути ефективним менеджером?"

Ефективний менеджер це, в першу чергу, та людина, яка вміє правильно використовувати час і ставити завдання собі. Тільки тоді він може ефективно розподілити навантаження і делегувати завдання для цілої команди.

27 лютого запрошуємо на лекцію Костянтина Коптелова, де дізнаємось, які навички слід розвивати для ефективної роботи над завданнями.

28 лютого, 10:00
Швидка експертна допомога: індивідуальні бізнес-консультації

Маєте бізнес або щойно розпочали власну справу? Є питання, на які поки не маєте відповідей? Зіштовхнулись з нестандартною ситуацією, де потрібна вузька експертиза та досвід?
28 лютого в коворкінгу Chasopys команда досвідчених експертів найрізноманітніших напрямків, пов’язаних з вашим майбутнім або вже існуючим бізнесом, готова допомогти знайти відповіді на запитання та надати індивідуальну бізнес-консультацію!

28 лютого, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертом з бізнес-моделювання Альоною Калібабою.

28 лютого з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію з бізнес-моделювання від Альони Калібаби.

28 лютого, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

28 лютого з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

28 лютого, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертом із стратегічного розвитку бізнесу Оленою Кобилянською.

28 лютого з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію від експерта із стратегічного розвитку бізнесу Оленою Кобилянською.

28 лютого, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з комунікаційної стратегії з Іриною Еркан, власницею брендингового агентства.

28 лютого з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію від Ірини Еркан, власниці Strategic Communication Agency, Business Solution Engineer, експертом комунікацій бізнес-клієнт.

28 лютого, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертом з ІТ рекрутингу Вікторією Придатко.

28 лютого з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію з ІТ рекрутингу від Вікторії Придатко.

28 лютого, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертами SMM-агентства Kiwi Agency.

28 лютого з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію в напрямку SMM від Оксани Антонішиної та Юлії Сови.

28 лютого, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з керівником корпоративного акселератору Radar Tech, Марією Романовою

28 лютого з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію від Марії Романової  — керівниці корпоративного акселератору Radar Tech.

28 лютого, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертом із продажей Анною Домніч.

28 лютого з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію з продажей від Анни Домніч. 

28 лютого, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертом у напрямку івент-маркетингу та креативних проектів Ольгою Сафіною.

28 лютого з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію з Ольгою Сафіною, Employer Brand&PR в PMLAB.

28 лютого, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертом із юридичних питань Володимиром Копоть.

28 лютого з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію з юридичних питань від Володимира Копотя.

29 лютого, 14:00
Надя Перевізник «Інфо-детокс: споживання інформації та ментальне здоров’я»

Частенько заглядаєте у смартфон без приводу, відчуваєте залежність від потоку новин і страждаєте через низьку продуктивність? Є привід задуматися про своє ментальне здоров’я!

29 лютого разом з Надею Перевізник розглянемо психологічні причини залежності від інформації, основи медіагігієни та корисні звички продуктивності у мережі.

10 березня, 19:00
Як стартапам отримати увагу міжнародних медіа?

Потрапити на сторінки західних ЗМІ - мрія всіх українських IT-підприємців та стартапів.
Та чи легко це зробити? Якими якостями повинен володіти PR-менеджер, або той, хто виконує його роботу?

10 березня запрошуємо на лекцію Юлії Петрик, де дізнаємось як достукатися до міжнародних журналістів та медіа.

19 березня, 19:00
Валерій Пекар: “Еволюція мислення, лідерства та управління”

19 березня в коворкінгу Chasopys на семінарі Валерія Пекаря поговоримо про те, як зрозуміти і змінити себе, організацію та країну.

Мислення: що рухає нашими вчинками?
Комунікація: чому ми не розуміємо один одного?
Лідерство: яким воно буває та чи відповідає поставленим завданням?
Менеджмент: яка управлінська культура потрібна моїй організації?
Країна: що відбувається в Україні та коли ми побачимо зміни?

28 березня, 10:00
BRAIN СONFERENCE. Науково-популярна конференція

Нейронауки змінять наше життя в найближчі 10-20 років, адже кожних декілька місяців ми отримуємо все більше відповідей щодо роботи мозку. Дехто вірить, що вчені скоро вирішать проблему оцифровування свідомості, а ми віримо, що кожен з нас може використовувати знання в сфері нейробіології вже сьогодні.

В рамках всесвітньої кампанії “Тиждень Мозку” (Brain Awareness Week) лекторій BRAINY за традицією підіймає важливі питання у сфері нейробіології та здоров’я мозку.
28 березня запрошуємо на BRAIN CONFERENCE, де поговоримо на теми, які стосуються кожного у повсякденному житті, зі спеціалістами з практичним досвідом в галузі нейронаук.