Події

21 березня, 18:58
Формула щастя в бізнесі: як перетворити роботу і життя на джерело радості? Воркшоп Ваче Давтяна

Воркшоп, присвячений Міжнародному дню щастя, проведе Ваче Давтян - хранитель щастя компаній «Промкабель Електрика», «Пан Електро» та «LeaderWay». Підприємець з 26-літнім досвідом і бізнес-тренер.

21 березня, 19:00
MBA Kids Talks. Персональний розвиток дитини: чи можливий ідеальний план?

Успішна дитина - радість та гордість батьків. Та чим вимірюється успіх? Як розпізнати сильні сторони дитини та розвивати їх? Які звички та навички впливають на успішність в майбутньому?

21 березня, 19:00
Воркшоп Катерини Дунаєвої: Facebook для бізнесу

Якщо ти: вирішив зайнятися позіціонуванням свого бізнесу в Facebook, хочеш комунікувати зі своїми клієнтами, розумієш, що за соціальними мережами майбутнє, думаєш з чого розпочати комунікацію, то наш спікер чекає твоєї реєстрації.

22 березня, 19:00
Зустріч з Євгеном Іхельзоном. Філіппіни – країна інших відчуттів

Куди, коли і навіщо їхати на Філіппіни?  На нашій лекції 22 березня!

22 березня, 19:00
Smartling Front- End Meetup

Зміни у фронтенд розробці відбуваються дуже стрімко. Якщо два роки тому більшість тільки замислювались про перехід на нові фреймворки і ES6, то зараз досвід роботи з сучасними JavaScript - звичайна вимога для програміста. Налаштування білда для нового проекту часто складне і незрозуміле. І контролювати оптимізацію коду - також складно. Запрошуємо відвідати зустріч, присвячену Front-End розробці.

23 березня, 10:00
Індивідуальні консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

23 березня  у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 0
23 березня, 19:00
Дистанційна шкільна освіта: міфи та реальність.

Альтернатива є! Запрошуємо батьків, вихователів та ентузіастів альтернативної середньої освіти на зустріч з Тетяною Швець, керівником дистанційного навчання в Приватній школі "Афіни",  тьютором, тренером в Академії Тьюторингу, супервізором тьюторів, організатором та учасником освітніх подорожей до країн Європи, автором першої в Україні книги про тьюторинг "Тьюторинг. Практики впровадження".

23 березня, 19:30
Семінар Костянтина Коптелова: Гейміфікація в бізнесі

Ми не будемо пірнати в глибини гейміфікації, але визначимо і візьмемо план-мінімум з цієї сфери, який при впровадженні практично в будь-якому бізнесі збільшить його ефективність.

24 березня, 16:00
Chessopys Club: тренування та міні-турніри з шахів у Часописі

Друзі, до Креативного простору "Часопис" повертаються шахи. Щонеділі з 16:00 на вас чекає Володимир Хлепитько, досвідчений тренер з гри у шахи, засновник Wisdom Chess Club. Плануються як турніри, так і тренування. Рівень вашої гри у шахи немає значення.

25 березня, 16:00
Практичний воркшоп Profi “Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду”

25 березня в рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій.

27 березня, 19:00
Лекція PROFI: Інструкція з пошуку роботи та нетворкінгу в соцмережах

Цей захід - для усвідомлених кар'єристів. Усвідомлений кар'єрист, незалежно від того чи працює він в компанії, чи на себе, завжди думає про те, яка його наступний ціль, наступний рівень. І шукає можливості туди перейти. Нова арена цього пошуку - соціальні мережі. Як використовувати їх для пошуку роботи? Як просувати себе в соціальних медіа як фрілансера? Поговоримо про це на зустрічі.

27 березня, 19:30
Лекція Дениса Рижих: Як утримати гравців ІТ-команд

Плинність персоналу в ІТ компаніях постійно збільшується. Найбільше вражає те, що це стає загальною нормою. Якщо раніше це було неприйнятно, то тепер це просто реальність.

28 березня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Instagram для бізнесу

Ваш бізнес є в Instagram, але не приносить нових клієнтів? Тоді приходьте 28 березня до Chasopys Eduspace, щоб з’ясувати, як ефективно використовувати цю соціальну мережу для ваших бізнес-потреб.

28 березня, 19:00
Agro Startup Crash Test!

Запрошуємо друзів та колег з аграрної галузі провести час разом, поговорити про зміни на ринку, прослухати та підтримати нові амбітні проекти.

29 березня, 19:00
Лекція Євгена Іхельзона. Центральна Азія

Фантастична історія Узбекистану, що складається з територій трьох стародавніх держав, величезна кількість архітектурних пам'яток, визнаних надбанням ЮНЕСКО, привітні люди, десятки рецептів плову і 100% декомунізації.

30 березня, 19:00
Воркшоп #InstaStart: Інстаграм для бізнесу

Якщо твоєму бізнесу потрібна сторінка в Instagram, а ти ще навіть не вирішив з чого розпочати знайомство з платформою, то цей Workshop тобі допоможе.

04 квітня, 19:00
Marketing Battle: Classical vs Digital

Які маркетингові підходи зараз більш актуальні? Які маркетингові інструменти найбільш ефективні? Класичні чи діджитальні? Як і де їх краще використовувати? Дві леді-маркетологи, одна – прихильниця класичного маркетингу, а друга – суто діджитального, будуть переконувати вас в правильності своєї точки зору і ділитися власним досвідом і знаннями.

05 квітня, 10:00
Воркшоп Еліни Елліс. Дитяча ілюстрація: вчимося створювати свою книгу

Якщо ви хочете навчитися правильно розробляти сюжетну лінію, вміти показати не тільки сцену, а й процес, грамотно використовувати у своїх малюнках композицію, ракурс і колірну гамму, вміло працювати з персонажами, розкадровувати текст і,  рухаючись від простого до складного, навчитися основним прийомам і правилам створення ілюстрацій, - вам потрібен цей воркшоп!

05 квітня, 19:00
Семінар Еліни Елліс. Дитяча ілюстрація. Як створити свою першу книгу

Під час семінару ви дізнаєтеся не тільки про те, з яких стадій складається створення дитячої ілюстрованої книги, а й яка техніка та інструменти можуть бути у вашому розпорядженні. Ви зрозумієте, як вибудовувати роботу і як домогтися якісного результату.

10 квітня, 19:00
Лекторій Sporty. Олександр Скороход. Спорт, стрес і шаперони: від депресії до суперкомпенсації

Фізичні навантаження та заняття спортом — це стрес для організму. Чому ж їх вважають корисними та навіть потрібними? Чому ВООЗ рекомендує дорослим не менше 150 хвилин помірного фізичного навантаження на тиждень?

11 квітня, 19:00
Зустріч із Оксаною Лоїк. Це все – Пакистан!

Для тих, хто дивиться новини, Пакистан – це дискримінація жінок та купа потенційних небезпек. Для тих, хто цікавиться світовою політикою – нестабільна ситуація та тероризм. Який Пакистан насправді?

12 квітня, 19:30
PechaKuchaNight «EduKids: чому, де і як навчати дітей?»

12 квітня 2018 року о 19:30 у Часописі відбудеться творча зустріч PechaKuchaNight, де ми поговоримо на одну з найболючіших тем для сучасних українських батьків: чому, де і як навчати дітей?

14 квітня, 09:30
Як побудувати маркетинг компанії, щоб він приносив прибуток Інтенсив з практичного маркетингу

Як же пропонувати себе і свій продукт, щоб обрали саме вас? Які маркетингові інструменти дадуть найбільший ефект? Що саме продасть найкраще, найшвидше та принесе найбільший прибуток? На ці питання шукатимемо відповіді 14 квітня в рамках одноденного інтенсиву з практичного маркетингу від маркетинг-директора “Астерс” Вікторії Єсауленко.

15 квітня, 16:00
Практичний воркшоп Profi “Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду”

15 квітня в рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій.

17 квітня, 19:00
Лекція PROFI. Сторітеллінг: як писати історії, які дочитають до кінця

Про те, як писати такі історії, де шукати натхнення і теми, за допомогою яких письменницьких прийомів захопити читача ми поговоримо 5 березня під час нашої зустрічі.

17 квітня, 19:00
Пошук і перевірка бізнес-ідей. Тренінг для жінок - майбутніх підприємців

Кожному учаснику обіцяємо натхнення і творчу атмосферу. Ви здивуєтеся, скільки свіжих ідей у вас з'явиться за ці кілька годин. Якщо ви вже маєте ідеї, але не впевнені в них, то дізнаєтеся, як їх перевірити і відкоригувати за необхідності.

20 квітня, 19:00
WordPress Kyiv Meetup Spring 2018

Чекаємо всіх у Часописі 20 квітня о 19:00. Будемо ділитися знаннями, здобутими за зиму. Ми підготували декілька цікавих доповідей.

21 квітня, 10:00
Інтенсив Костянтина Коптелова: Управління проектами. Як навчитися завершувати проекти навіть в умовах хаосу

 21 квітня на інтенсиві Костянтина Коптелова ви дізнаєтеся про основні методології управління проектами;  
навчитеся вибирати методологію, яка є адекватною для вашої команди і задачі; дізнаєтеся, які є інструменти і програми для управління проектами та  про багато цікавих інших питань.

24 квітня, 19:00
Емоційний менеджмент як новий спосіб управління

24 квітня в Chasopys Eduspace, Уляна Куликова, керівник освітнього майданчика Profi, засновниця проекту Profi Fashion, розповість, що таке EQ; як його розвивати; що таке емоційний менеджмент як новий спосіб управління та чому EQ сьогодні вважається важливішим за IQ.

24 квітня, 19:00
Майстер-клас: Як підняти ціни та продавати дорого без знижок

Як грамотно підняти ціни без втрат постійних покупців та почати використовувати можливості, про які ви навіть не здогадувалися, розкаже 24 квітня 2018 (вт.) бізнес-тренер та бізнес-консультант, експерт ЗМІ з продажів Людмила Калабуха на майстер-класі “Як підняти ціни та продавати дорого без знижок”.

19 травня, 12:00
Інтенсив Костянтина Коптелова: Управління змінами в команді

Давайте присвятимо один день тому, щоб розібратися в процесі управління впровадження інновацій і проведення трансформацій всередині компанії. Наше завдання - навчитися робити це максимально легко, дешево і з мінімальними втратами.