Події

19 березня, 19:00
Вікторія Придатко: “Реальність і тренди в IT-рекрутингу”

Тренди — хайп, який ми так любимо. Помічали, що як тільки в Facebook хтось постить слово "тренд" і пафосний текст, тут же купа репостів. Нам подобається думати, що ми в тренді, або ось-ось будемо, а на ділі ж, треба спочатку розібратись з реальністю, а потім вже запроваджувати тренди.

19 березня в Chasopys.UNIT Вікторія Придатко розповість про реальність, яку бачить в своїй щоденній діяльності IT рекрутингу та, звичайно, про тренди. Але давайте по-чесному. Як казав професор Преображенський: "Розруха починається в головах". Давайте розрулимо сьогодення і тільки потім займемося майбутнім.

19 березня, 19:00
Як просувати бізнес через блогерів в Instagram?

Ті, хто живе і дихає Instagram, чудово розуміють, що після «репресій» для маслайкінга і масфолловінга, одним з найефективніших способів просування, окрім таргетованої реклами, є взаємодія з блогерами. Але як співпрацювати з ними так, щоб отримати максимум користі?

Про це поговоримо 19 березня у Chasopys Eduspace разом з маркетологом Дашею Саклаковою.

20 березня, 19:00
Алгоритми стабільного доходу: налаштування та оптимізація продажів

Відділ продажів - один з головних підрозділів компанії, і причин цьому є декілька. Він наповнює грошима бізнес, а також взаємодіє з клієнтами та є обличчям продукту в очах клієнта. Саме тому, важливо створити в своїй компанії такий відділ продажів, який буде ефективно заробляти гроші і робити задоволеними ваших клієнтів.
Пропонуємо відвідати лекцію, на якій ви дізнаєтесь про методику управління відділом продажів. За останні три роки вона була перевірена і відточена на різних типах бізнесу.

20 березня, 19:00
Канабіс: наукове та медичне використання в Україні

Лекторій BRAINY приєднався до всесвітньої кампанії Brain Awareness Week і запросив трьох експертів зі сфери нейробіології, охорони здоров’я та права для обговорення проблеми використання канабісу в наукових, медичних та рекреаційних цілях.

21 березня, 19:00
Майстер-клас Вікторії Єсауленко. Ефективне спілкування з клієнтом: лайфхаки від маркетинг-директора лідера ринку

Хочеш навчитися налагоджувати контакт з іншими людьми так, щоб вони стали твоїми клієнтами? Хочеш, щоб клієнт знову і знову повертався до тебе і ціна не була вирішальним фактором?
Для того, щоб клієнт не тільки прийшов і повернувся, але й приводив всіх своїх друзів і знайомих потрібно лише дві речі – якісний продукт і якісна комунікація щодо цього продукту. З продуктом (товаром, послугою) тобі доведеться розбиратися самому, а ось як розказати про себе тим, кому ти можеш бути потрібним так, щоб тебе почули і прийшли до тебе – з цим будемо розбиратися на майстер-класі.

22 березня, 10:00
Індивідуальні консультації з фінансових питань та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором компанії FinAssistant

Щоп’ятниці з 10:00 до 13:00 ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 2
24 березня, 10:30
Воркшоп Еліни Елліс: “Портфоліо ревю: аналіз та робота над удосконаленням Вашого Портфоліо”

Якщо у вас виникає питання — чому моє портфоліо не залучає нових замовлень, то вам обов'язково потрібно потрапити на цей майстер-клас. Приносьте своє портфоліо, та ми детально розберемо основні помилки, зрозуміємо чого не вистачає, і ще встигнемо створити цілу серію ескізів, які ви зможете доопрацювати вдома та поповнити ними своє портфоліо. Робота з кожним учасником індивідуальна, але обговорення відбувається в групі, так що ви зможете взяти до уваги не тільки поради, які дані особисто вам, а й іншим учасникам.

Буде цікаво як початківцям, так і практикуючим ілюстраторам, які хочуть підвищити якість свого портфоліо та регулярно отримувати оплачувані замовлення.

24 березня, 19:00
Семінар Еліни Елліс: “Колір в ілюстрації: як створювати гармонійні палітри та управляти поглядом і настроєм глядача”

Колірна гамма вашої книги або ілюстрації визначає характер її сприйняття. Навіть якщо ви розібралися з текстом, ідеєю, ритмом, і композицією, було б абсолютно непробачно зіпсувати все на стадії підготовки фінальних робіт, вибравши невірну колірну палітру, або розфарбувавши книгу чи малюнок в усі кольори веселки.

Про теорію та психологію кольору написано чимало книг, статей і наукових робіт. Ми з вами не будемо заглиблюватися в дослідження дисперсії кольору і класифікації колірних систем. Ми розглянемо колір виключно в розрізі ілюстрації та практичного застосування знань для створення якісних малюнків і книг.

27 березня, 19:00
Семінар Уляни Кулікової: "Виклик самому собі: кар'єра в компанії чи свій бізнес?"

Впевнені, це питання ви вже собі задавали: працювати «на дядю» чи займатись власною справою, будувати кар'єру в корпорації або відкривати свій стартап?

На ситуацію завжди треба дивитися трохи глибше і шукати відповіді не на поверхні, а в собі. Тому ми будемо говорити про те, що таке бути справжнім корпоративним воїном і що означає бути власником бізнесу без інвесторів.

10 квітня, 19:00
Від стартапу до фабрики: досвід Ugears — всесвітньо відомих 3D конструкторів

Ugears — це молода українська компанія, яка розпочала свою діяльність в переломний для України, 2014 рік, з чотирьох учасників. Компанія розробляє та створює унікальні 3D конструктори. Зараз же кількість працівників 200 та їхня головна мета — це здивувати покупця. Можливо, це і є головний секрет успіху та популярності конструкторів Ugears на 5 континентах та у 80 країнах світу.

10 квітня у креативному просторі “Часопис” відбудеться зустріч із засновником компанії Ugears Геннадієм Шестаком та менеджером зі зовнішньоекономічної діяльності Анастасією Зубчик.