Події

15 серпня, 19:00 Лекції

Лекція Ігоря Новікова. Експоненційні технології: віртуальна / доповнена реальність (VR / AR)

15 серпня до Часопису завітає Ігор Новіков - Амбасадор Університету Сингулярності в Україні, співзасновник SingularityU Kyiv Chapter, офіційної Філії Singularity University в Україні.

У ході лекції ви дізнаєтеся про наступне:

1) Intro to Exponentials: що таке експоненційні технології, як вони впливають на бізнес, державу і суспільство;

2) Technologies Overview: ключові експоненційні технології, де ми можемо їх побачити і як можемо їх використовувати;

3) VR/AR: як віртуальна і доповнена реальність вриваються в наше життя.

Про спікера

Ігор Новіков - топ-менеджер з більш ніж десятирічним досвідом роботи в міжнародних і локальних компаніях (Allianz AG, МТС і VEMA Carbon). В рамках проектів SingularityU Kyiv проводить освітні програми та воркшопи на тему того, як правильно трансформувати компанії, використовуючи останні досягнення в сфері експоненційних технологій. Випускник SU Executive Program 2016.

Про організатора

Університет Сингулярності відомий в підприємницьких колах як унікальна платформа, яка надихає і дає можливості світовим лідерам використовувати експоненційні технології для вирішення глобальних проблем людства. Університет заснований Пітером Діамандісом (XPrize

Foundation) і Реймондом Курцвайлом (Google). Корпоративними засновниками SU є NASA, Google Inc., Cisco, Nokia, Autodesk, Genentech, Kauffman, ePlanet Capital і Deloitte.

Singularity University (SU) – це комерційна навчальна корпорація, яка надихає та дає можливість світовим лідерам використовувати експоненційні технології для вирішення глобальних проблем людства. Спільнота SU, що складається з бізнесменів, інвесторів, комерційних і неурядових організацій, діє зараз в більш ніж 110 країнах світу. Платформа SU - це унікальне поєднання освітніх та інноваційних програм. Платформа SU націлена на впровадження і підтримку ініціатив щодо ефективного використання новітніх технологій, які позитивно впливають на рівень життя мільярдів людей по всьому світу. SingularityU Global об'єднує всіх випускників Університету Сингулярності. Грунтуючись на отриманих знаннях про експоненційні технології, наші випускники грають роль драйверів ідей і змін на регіональному і локальному рівнях. SU ставить перед собою завдання побудувати глобальну спільноту однодумців. SingularityU Global здійснює діяльність відповідно до місії Університету Сингулярності і підтримується спільнотою випускників по всьому світу.

Час: 19:00-20:30

Місце: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3

Вартість: 100 грн (умови Простору включено)

Придбати квиток та зареєструватись можна за посиланням

comments powered by Disqus