Події

10 жовтня, 19:00 Курси

Освітня програма для менеджерів культурних проектів Creative Management Camp

 Creative Management Camp – це комплексна інтенсивна програма з управління культурними ініціативами, сучасна теорія та практика, кейси від організаторів та засновників успішних проектів в креативних галузях, індивідуальна та командна робота, генерація ідей та їх втілення у реальність.

 Курс створено для тих, хто мріє розпочати роботу у культурній сфері, для тих, хто хоче працювати над власним проектом, вдосконалювати свою ідею та знайти команду і партнерів, для тих, хто бажає систематизувати свої менеджерські знання та навчитися ефективно управляти культурними стартапами.

 На студентів чекає 72 години занурення у культурне поле, вивчення специфіки менеджменту креативних проектів з 25 викладачами, можливість стажування та цікаві вакансії, гостьові візити до організаторів, знайомства з засновниками таких інституцій та ініціатив як British Council, ВДНГ, Одеський Міжнародний Кінофестиваль, Національний Центр Довженка, PinchukArtCentre, концертне агентство УХО та іншими. З розкладом курсу можна ознайомитись тут

 За рік існування Creative Management Camp проведено 2 курси, більше 50 студентів з різноманітними ідеями у культурній сфері та підприємництві пройшли навчання на програмі. Фестивалі та концерти, арт-простори та виставки, освітні та видавничі ініціативи, тематичні лекторії та проекти для дітей – тільки частина напрямків, у яких працювали учасники.

Для участі в програмі необхідно заповнити анкету на сайті. Заняття проходитимуть у Chasopys EduSpace (вул. Велика Васильківська, 30, м. Л.Толстого) протягом 2-х місяців: початок занять – 10 жовтня, завершення – 4 грудня.

Кількість місць обмежена! Вартість участі в програмі:

6,900 грн до 30 вересня тільки для перших 10 учасників поетапна оплата (знижка - 1000 грн)

* 1-й етап: 3,500 грн до 9 вересня

* 2-й етап: 3,400 грн до 30 вересня

6,900 грн до 30 вересня одним платежем (знижка - 1000 грн)

7,900 грн з 30 вересня - до 7 жовтня поетапно (знижка не діє):

* 1-й етап: 5,000 грн до 7 жовтня

* 2-й етап: 2,900 грн до 4 листопада

Слідкуйте за новинами на fb-сторінці Creative Management Camp 

comments powered by Disqus