Події

24 червня, 16:00 , Chasopys Eduspace Воркшоп

Skills Course. Fix your grammar, або робота над помилками.

Існує жива мова, якою ми спілкуємось з іноземцями, використовуємо у подорожах, чуємо у серіалах і вона дуже відрізняється від того, що ми бачили у шкільних підручниках. 90% англійської - це Perfect, бо нас цікавить, що саме трапилось, а не коли. Ми навіть українською рідко говоримо “я буду”, а говоримо “я лечу”. I am flying to Paris, not I will fly.

Ніяк не здолаєте проблеми в англійській граматиці? Тоді запрошуємо 24 червня до Chasopys Eduspace на воркшоп "Робота над помилками", де ми впродовж 3 годин детально розберемо типові помилки і допоможемо вам усунути їх на практиці.

У ході воркшопу ми розглянемо ті аспекти граматики, що часто викликають сумніви та помилки. Ви отримаєте прості і зрозумілі пояснення та відпрацюєте матеріал на яскравих прикладах. В результаті ви зрозумієте, де і чому саме ви помиляєтесь, систематизуєте свої знання, попрактикуєтесь разом з нами і перевірите себе. На вас чекає детальне опрацювання та індивідуальна робота.

Cпікер:

Олександра Птуха - перекладач за фахом, експерт з 10-річним досвідом викладання англійської для дорослої аудиторії, з них останні 7 років працює переважно зі сферою ІТ.

Коли:  24 червня, 16:00 - 19:00

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, поверх 3 (код 240)

Вартість: 300 грн до 23.06. 350 грн - в день події.

Увага! Кількість місць обмежена.

Придбати квиток необхідно за посиланням.

comments powered by Disqus