Події

04 березня, 19:00 , Talk'ова Зустрічі

Олеся Єдинак-Хома, YedynkaDGTL: як побудувати бізнес, заснований на цінностях

4 березня до креативного простору “Часопис” завітає Олеся Єдинак-Хома, співвласниця та CEO цифрової маркетингової агенції YedynkaDGTL.

Олеся має 7-річний досвід роботи у провідних медіа країни, була директором з маркетингу ділових видань у KP Media та відповідала за такі видання як Корреспондент, Kyiv Post, 15минут, Новинар, а також займалася розвитком korrespondent.net. Саме тому не дивно, що серед клієнтів агенції YedynkaDGTL українські інформаційні ресурси INSIDER,hromadske.tv та німецький Deutsche Welle.

В рамках зустрічі Олеся поділиться досвідом створення та розвитку власної справи на базі цінностей та розповість про наступне:

- Як заснувати бізнес та вивести його на міжнародний ринок без жодних сторонніх інвестицій?

- Чи можливе чесне довгострокове партнерство у бізнесі?

- Як знайти свій унікальний шлях?

- Чи фінансово вигідно компанії мати цінності і строго їх дотримуватися?

- Як та для чого обирати клієнтів та працівників компанії на базі цінностей?

- Бізнес в умовах занепаду економіки: антикризові рекомендації та поради підприємцям.

Про YedynkaDGTL: Yedynka DGTL - цифрова агенція маркетингу, що базується у Києві та Кракові. Компанія заснована у 2010 році. Серед послуг веб-розробка, розробка інтернет-магазинів та мобільних додатків, а також створення маркетингових стратегій, просування, в тому числі у соціальних мережах та пошуковиках. Серед клієнтів Land Rover, Jaguar, Volvo, Porsche, hromadske.tv, Ford, Сільпо, Нова Пошта, Deutsche Welle та інші. Yedynka Digital прагне позитивно впливати на світ, тому не працює з тютюновими та горілчаними брендами.

Час: 19:00

Вартість участі: 100 грн (умови Простору включено).

Придбати квиток можна за посиланням: тут

comments powered by Disqus